Podívejte se, jak se majitel obchodu a jeho zaměstnanec vypořádali s rabujícím zlodějem (video)

Podívejte se, jak se majitel obchodu a jeho zaměstnanec vypořádali s rabujícím zlodějem (video)

Jak již víte, tak v některých státech USA platí zákony, podle kterých nesmí zaměstnanci obchodů zakročit proti rabujícím černochům. Ti se tak v oprávněném pocitu absolutní beztrestnosti neostýchají krást ve velkém.

Moc dobře ví, že je nikdo nepotrestá.

Jenže v jistém obchodě, jehož sikhský majitel odmítal jen tak přihlížet, se zloděj poněkud přepočítal. Majitel i jeho zaměstnanec vzali spravedlnost do vlastních rukou.

Otázka je, jak nakonec oba dopadnou.

Předpokládám, že přinejmenším budou odsouzeni k platbě bolestného zloději, ale možný je i nepodmíněný trest v případě, že byl černoch nějak zraněn…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 54 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Podívejte se, jak se majitel obchodu a jeho zaměstnanec vypořádali s rabujícím zlodějem (video)

  1. Viac takýchto odvážnych.Ochrana života,zdravia a majetku sú základné zákony slobody.Ak neplatí zákon pre teba,neplatí pre mňa.To nebol útok na menšinu,pohlavie alebo titul zo školy,to bola ochrana pred ZLODEJOM.

  2. Pozoruhodné je,že Sikhov za Reaganových čias platila CIA, aby páchali teroristické útoky proti Indii… možno,že pri vynášaní rozsudku /samozrejme nie proti páchateľovi/ to súd vezme do úvahy.

  3. Super, a takhle pokračovat všude v celé Evropě včetně stejným způsobem postupovat proti Bruselu, Evropským vládám a Švábovským psychopatům a kriminálníkům!!!!

  4. Namiesto palice mal zobrať mačetu,alebo katanu a mal ho zabiť,rozsekať na kusy a rozsekané telo hodiť na rôznych miestach do rieky,alebo niekde do lesa,nech ho zožerú zvery.

  5. možno to sikhovi prejde, ale keby bol majiteľ modrooký blonďák alebo zelenooký ryšavec, tak skončí s trestom 385 rokov nepodmienečne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout