O politice USA, covidismu, pandemické smlouvě a mnohém dalším (audio)

O politice USA, covidismu, pandemické smlouvě a mnohém dalším (audio)

Níže si můžete poslechnout pořad, ve kterém debatuji s paní Yvetou Rychtaříkovou, kterou možná znáte z minulosti ze Svobodného rádia. Nyní provozuje kanál Proud národní hrdosti, který můžete sledovat na youtube nebo odysee.

V pořadu jsme debatovaly zejména o politice USA, která je rozhodující i pro evropskou politiku, ale také o covidismu a dalších tématech. Témata nebyla předem nijak připravena, debatovaly jsme spíše podle směru, kterým se hovor vyvíjel.

Vzhledem k většímu rozsahu témat a mojí snaze „nacpat“ do odpovědi co nejvíc informací najednou není vše zrovna perfektní. Jsem spíše na psané než mluvené slovo, což je i důvod proč se soustřeďuji zejména na psaný text.

Omluvte tudíž některá moje přeřeknutí (v jednom místě například namísto Kalifornie zmiňuji Floridu apod.), parazitní slovíčka a jiné nešvary, snad to příště bude lepší…  😉

Pořad byl natočen v pondělí 31.7.

 

Odkaz doporučovaný ve videu na stránky o životě v USA:

YT stránky René Pudleinera najdete zde.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

6 thoughts on “O politice USA, covidismu, pandemické smlouvě a mnohém dalším (audio)

  1. Otazka za 100 bodov. Na zaklade akeho dohovoru nas neustale praskuju jedmi „nasi spojenci“, ked v SR uz ziadne letuschopne lietadla nemame?
   V nasej SR gubernii nas neprestajne praskuju ako besne psy, ako mandalinky, ale ziadny politik sa k tomu nevyjadri, ani vladny a ani opozicny. Nuz tak si vyberte z farizejov v nadchadzajucich volbach. Vsetko to jedna svoloc, co za cent aj mater preda! Preco tuto temu ziadny redaktor nevytiahne na politikov? TABU a strach ???

   1. to nevím jak to na Slovensku přesně máte já tady v ČR volím jen SPD jinak všichni ostatní lezou do Brusele a Washingtonu a poslouchají paničky volím jedinou stranu co chce Czexit tedy SPD ale u vás to je podobný tohle chce jen LSNS a Republika pokud se nepletu

     1. měly by udělat společně koalici do všech voleb LSNS je udajně na 3% měla by se spojit s Republikou LSNS má stejné preference jako naše Trikolora v ČR ale její hlasy aspon nepropadnou udělají koalici do všech voleb mají to i domluveny aspon nepropadnou žádné hlasy a posili se alternativa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout