Nikým nevolený muslimský premiér Skotska, který nenávidí bělochy, plánuje rychlou islamizaci země (video)

Nikým nevolený muslimský premiér Skotska, který nenávidí bělochy, plánuje rychlou islamizaci země (video)

Před časem byl na post skotského premiéra jmenován Humza Yousaf, Pákistánec, který se nikdy netajil tím, že nesnáší bělochy a vadí mu, že jsou ve Skotsku v převaze.

To je také důvod proč se přidal k nacionalistické straně, která se pokouší opustit Velkou Británii, ale zároveň se přidružit zpět k EU. To je samozřejmě samo  o sobě zcela proti jakémukoli nacionalismu, protože hlavním účelem EU je likvidace národních států a evropských národů.

Jednou z cest, kterou chce EU vyměnit evropské obyvatelstvo, je také invaze ze zemí třetího světa, zejména pak ze zemí islámských.

To samozřejmě vyhovuje i skotskému premiérovi, kterého nikdo nevolil, byl pouze vybrán členstvem vlastní strany po odchodu skandály opředené premiérky Sturgeonové.

Menší celek se totiž mnohem lépe islamizuje než celá Velká Británie. Malé Skotsko by se dalo s pomocí podvratné EU islamizovat velmi rychle.

To je i důvod podpory katalánského separatismu ze strany muslimů, kteří žijí ve Španělsku. Spoléhají se na to, že malý celek se jim podaří ovládnout mnohem rychleji, zatímco zastánci samostatného Katalánska se spoléhají na hlasy muslimů.

Paradoxně tak mnozí nacionalisté, kteří se spoléhají na islámské hlasy, brzy narazí na to, že jejich celek sice nebude součástí stávající země a získá suverenitu, ale stane se také chalífátem pod právem šaría.

To jistě není právě to, co si přeje většina původních Katalánců či Skotů…

Ale je to přesně to, co si přeje skotský premiér, který vyzval jak k rychlému odtržení od Velké Británie, tak k dalšímu posílení muslimské invaze, aby bylo v zemi více muslimů a aby již brzy nebyli běloši, které tak nenávidí, ve většině…

Muslimové si jistě vezmou jeho výzvu k větší migraci k srdci a ve velkém zamíří do Skotska.

A mnozí se ani netají důvodem proč táhnou právě do Evropy, i když existuje 56 muslimských zemí, kde by se mohli okamžitě integrovat.

Jedním z důvodů je bezplatné jídlo, bydlení a dlouhodobé štědré sociální dávky poskytované na Západě, které lákají muslimy a jejich početné rodiny do nemuslimských zemí.

Pak je tu však také teologický důvod zvaný „hidžra“ – záměrné dobytí nemuslimských zemí, Dar al-Harb (místo války) prostřednictvím imigrace, které se nakonec stane součástí Dar al-Islam (místo islámu).

Činí tak po vzoru Mohameda, který se poprvé objevil jako migrant z Mekky se svými následovníky ve městě Jathrib. Během několika krátkých let se mu podařilo vyhnat, zavraždit nebo zotročit všechny původní obyvatele města a přejmenovat ho na Medínu.

Každý muslim, který cestuje na Západ, zná tento příběh, ale očividně ho nezná žádný ze západních vládních úředníků nebo novinářů.

Tedy vyjma skotského premiéra, který právě hidžru praktikuje – a zdá se, že úspěšně…

Ve videu níže (anglicky) muslim mimo jiné vysvětluje, proč nyní dochází k invazi do nemuslimských zemí. A potvrzuje vše výše uvedené…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Nikým nevolený muslimský premiér Skotska, který nenávidí bělochy, plánuje rychlou islamizaci země (video)

  1. Aj Orbán má vynikajúce vzťahy s ropnými šejkami a hlavne Erdoganom, každý deň sa do Maďarska hrnú migranti z celého rozvojového sveta /neverte tomu,že ide o bielych utečencov z Holandska či Nemecka!/ , na to netreba zabúdať…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout