Informátorka společnosti Pfizer: „Můj život je v nebezpečí“ (video)

Informátorka společnosti Pfizer: „Můj život je v nebezpečí“ (video)

Karen Kingstonová pracovala pro Pfizer a o nebezpečí takzvaných „vakcín proti covidu“ už nějakou dobu mluví. Najala si ochranku, protože ví, že farmaceutický průmysl je doslova o mrtvolách.

Ernest Luque, její ochranka, ji informoval, že ji vláda zařadila na seznam obětí. Člen bezpečnostní stráže dříve pracoval jako agent FBI a také pracoval v Pentagonu za Obamy a Hillary Clintonové.

Podle něj má Kingstonová 50% šanci na přežití. Ona sama odhaduje, že tato šance je nižší. Ve videu na Gettr říká, že byla několikrát otrávena, a to i prostřednictvím jídla a pití.

Když byla se svým bodyguardem v domě své matky, přítel z Floridy jí řekl, že tam nebude v bezpečí.

„Jdou po mně. Chtějí mě mrtvou. CIA a FBI mají agenty, kteří jdou po lidech, kteří jdou proti příběhu. Jsem pronásledována vládou za to, že se snažím zachránit životy dětí a dospělých,“ řekla z Mexika.

Dříve lékař Rashid Buttar, který varoval před experimentálními vakcínami mRNA, řekl, že byl otráven. Krátce nato zemřel.

Několik dní před svou smrtí v rozhovoru řekl, že byl otráven a skončil na JIP. Řekl, že dostal ekvivalent 200 injekcí proti covidu do těla.

„Otevřeně jsem vám řekl, abyste mě střelili do hlavy olověnou kulkou, protože já si nikdy nevezmu vakcínu,“ řekl doktor Buttar. „Byl jsem úmyslně otráven.“

V roce 2020 byla nalezena mrtvá prominentní kritička očkování Brandy Vaughanová. Pracovala jako obchodní zástupkyně pro farmaceutický gigant Merck a za své poslání považovala vzdělávání lidí o nebezpečích vakcín.

„Pokud mě někdy najdou mrtvou, byl v tom zlý úmysl,“ napsala nejednou na sociální sítě.

Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu Vaughanová varovala před nebezpečím očkování proti chřipce. Zprávu zveřejnila dva dny před svou smrtí.

Doktorka Carrie Madej také řekla, že byla otrávena. Byla také vážně zraněna při leteckém neštěstí. Madejová, která bila na poplach kvůli „vakcínám“ proti covidu, měla mnohočetné zlomeniny kostí. Její přítel měl zlomená záda a lebku.

Zesnulý lékař Zev Zelenko ve videovzkazu varoval, že se dělá vše pro umlčení kritických lékařů. „Především nejsem sebevrah. Za druhé, jsem zdravý. Takže jestli zemřu nebo zmizím, nemá to s tím nic společného.“ Mluvil o „útoku na pravdu.“

Zelenko zemřel loni ve věku 48 let. O očkování proti covidu řekl: „Neberte si jej. Nefunguje. Jsou to neuvěřitelně nebezpečné přípravky.“

Posledním náhle zemřelým světoznámým kritikem covidových injekcí byl německý patolog Arne Burkhardt, který uspořádal několik patologických konferencí, na nichž podal důkazy o úmrtí některých lidí v důsledku genových injekcí.

Zemřel v důsledku údajného utonutí v jezeře před několika měsíci, přičemž jeho záhadná smrt nebyla nijak vyšetřována.

Obavy o život byly slyšet i od jiného patologa, který prováděl pitvu u lidí, kteří zemřeli krátce po očkování proti covidu. Patolog Peter Schirmacher dospěl k závěru, že až 90 procent pitvaných lidí na vakcínu zemřelo. Pak se však náhle odmlčel.

Technologický podnikatel Steve Kirsch prozradil, proč už o něm neslyšíme. „Oni“ vyhrožovali, že zabijí jeho rodinu, pokud o svém vyšetřování promluví. Od té doby mlčí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Informátorka společnosti Pfizer: „Můj život je v nebezpečí“ (video)

  1. Muselo to dát obrovskou odvahu vzepřít se.Tohle je opravdová farmakomafie která zabíjí odpůrce ,které si zavázala a vyškolila na svých lékařských fakultách,lékaře, vědce .Odejít od nich je možné jen v rakvy . Kdo má jedy od této mafie v lékárničce zbavte se jich když chcete být bez následků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout