Džungle dorazila do Itálie: Nahý Afričan útočí ve Florencii lahví a další porce multikulturního obohacení (videa)

Džungle dorazila do Itálie: Nahý Afričan útočí ve Florencii lahví a další porce multikulturního obohacení (videa)

Opět zde máme ukázku toho, jak vypadá země pod vládou členky Aspenu Meloniové, která lidem v předvolebním klání slíbila uzavřené hranice a přístavy, masové deportace a bezpečné ulice.

Dnes už tomuto poslušnému pinčlíkovi Washingtonu a Bruselu věří málokdo a je zřejmé, že s pokračující invazí bude podobných obohacení přibývat.

Dále už videa, která vypovídají za vše…

Džungle dorazila do Itálie! Ve Florencii nahý Afričan ozbrojený skleněnou lahví zraní dva lidi, oloupil je, zničil auta a pronásledoval ženy, aby je znásilnil!

A když už jsme u toho obohacování Itálie, tak zde máme dalšího afrického inženýra v akci:

Tento Afričan se nebál obohacovat ani tamní karabiniéry:

A ještě jedno obohacení Italů:

Na cestě jsou už další zásilky obohacovačů. Pokud toto není invaze, tak už nevím jak jinak to nazvat. Videa z posledních dnů. První z dneška, druhé asi 2 dny staré:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Džungle dorazila do Itálie: Nahý Afričan útočí ve Florencii lahví a další porce multikulturního obohacení (videa)

  1. Každý Afričan, dovezený násilím neziskovkami do Evropy, zákonitě zešílí…a neziskovky to vědí, vlády to vědí, vedení EU toví. Jen tupý evropský plebs nic netuší a stále nadšeně hýká že patří do EU, ta ještě debilnější východní část béká, že patří na západ. Tak prosím, jak račte…a užívejte si multikulturní obohacení 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout