Dr. John Campbell upozorňuje na vysokou nadúmrtnost v některých evropských zemích (video)

Dr. John Campbell upozorňuje na vysokou nadúmrtnost v některých evropských zemích (video)

Již před časem se ukázalo, že v některých zemích došlo k náhlému nárůstu úmrtnosti nad obvyklou mez. Došlo k tomu například v prosinci 2022, kdy v některých zemích atakovala nadúmrtnost 30% běžného normálu v této roční době.

A nemohli to svést na covid, protože v té době se o něm již téměř nehovořilo. Nicméně na podzim 2022 proběhla mohutná kampaň na tzv. „posilovače.“

Lze předpokládat, že právě toto byl jejich důsledek.

V té době padaly rekordy nadúmrtnosti zejména v Německu, ale i u nás tehdy byla nadúmrtnost vysoká – kolem 23%.

Nicméně v některých zemích pak i na jaře – již bez posilovačů – nadúmrtnost pokračovala. A asi nikoho neudiví, že šlo o země, kde byl velký nátlak na aplikaci genových injekcí…

Údaje Eurostatu, statistického úřadu Evropské unie, ukazují, že nadměrná úmrtnost v Rakousku je například více než 13%. Finsko a Irsko mají podobná procenta: 12,4 a 12,1 procenta.

A všichni víme, že právě Rakousko nařídilo povinné očkování pro každého od 18 let – a panoval tam v rámci Evropy nejhorší covidfašismus.

Vysoká nadúmrtnost – kolem 10% – byla také v Německu, Holandsku nebo Řecku, tedy také v poměrně silně proočkovaných zemích.

U nás byla úmrtnost na tu dobu celkem běžná (tedy víceméně v normálu), což je možná dáno i tím, že později už jim na „posilovače“ nikdo nechodil.

„V Rumunsku je dokonce podúmrtnost 12 %, v Bulharsku 8,7 % a v Maďarsku 2 %, tedy umírá tam mnohem méně lidí něž normálně. To je velmi zajímavé,“ říká Dr. John Campbell.

„To jsou ovšem čísla, která bychom měli očekávat všude, protože někteří zranitelní lidé již zemřeli. Dala by se očekávat nižší úmrtnost globálně – a to všude právě teď,“ řekl Campbell.

„Vidíme však přesný opak.“

Mimochodem, pokud se podíváme na úmrtnost od roku 2020 až do konce roku 2022, pak patříme k celosvětovým šampionům v nadúmrtnosti (Slovensko na 4. a Česká republika na 5. místě na světě). Jde zřejmě o kombinaci velmi škodlivých covidových nařízení a injekcí:

Image

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Dr. John Campbell upozorňuje na vysokou nadúmrtnost v některých evropských zemích (video)

 1. Graf 2020-2022 by som pripisoval výrazne aj „liečeniu“ v nemocniciach na Slovensku, kde bola nenormálna úmrtnosť !
  U nás nebola až taká preočkovanosť ako napr. v Portugalsku, Izraeli či Kanade – tam zabíjali už vtedy boostre; u nás nemocnice zrejme toto vtedajšie zaostávanie boostrovania podľa nôt pekne dotiahli po svojom – „liečbou“ podľa dodaných protokolov ! Však narcis Sabaka a spol?
  Nuž a polovicu roku 2022-2023 následkom očkovania, čo sa už vezie stále a bude len zhoršovať!

 2. Počet nadúmrtí jistě ovlivňují utečenci z Afriky, hlavně v zemích Záchodu. Rozhodně tento parametr je průkazný pro škodlivost toxín. Absurdní reality show s jejich „účinností“ po opichu, kdy opichanec běžně onemocněl rýmečkou, kterou nebylo potřeba testovat, ha ha ha. Ovce čeká vás další opich, to není k smíchu.

 3. Aniž bych se pídil po nějakém statistickém výstupu, tak jsem v době psích náhubků upozornil na možnost jednoduchého důkazu, právě porovnáním úhrnné bilance mrtvých za období před a plandemie, teď jsou dokonce úhrny po toxínách, což je vyšší úroveň; Halík kurva lidi nižší nejsou!!!

  1. A opichančí argumentace byla směšná, založená na: nikdo úmrtí nezamlžuje ty antivaxere dezolátní, tak dobrá, proč se na lávce šťuchat se štěstím…

  2. diskuse se tady nevede, což mi nevadí, tak rozvinu myšlenkové pochody: za plandemie se nadúmrtí příliš nekonala, ale nastup po toxínách byl značný, ale pravděpodobně strach opichaneců nedovolí stav připustit, čas ukáže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout