Dokumenty údajně potvrzují, že americké neziskovky unesly postižené děti z Ukrajiny

Dokumenty údajně potvrzují, že americké neziskovky unesly postižené děti z Ukrajiny

Holandský novinář zjistil velmi alarmující skutečnosti, které naznačují, že Big Pharma využívá postižených odložených ukrajinských dětí, které žily v otřesných podmínkách v ukrajinských dětských domovech, pro svoje pokusy.

Dále již holandský novinář Eric de Boer:

Jsem Eric de Boer. Jsem holandský novinář na volné noze. Od roku 2019 píšu pro různá nizozemská média. Například LLN.media, Frontnieuws, Vrijspreker, Chcete vědět, atd…

Bývalý zaměstnanec americké organizace EXITUS mi dal interní dokumenty, které údajně potvrzují, že americké neziskové organizace unesly postižené děti z Ukrajiny. Dokumenty mimo jiné dokazují případy sexuálního vykořisťování a násilí na dětech.

Jsem Eric de Boer a chci zastavit obchodování s lidmi na Ukrajině. Na základě tajných informací jsem zjistil, že americké neziskové organizace unášejí postižené děti z Ukrajiny.

Této mise se mají zúčastnit zaměstnanci americké vlády, žoldáci ze soukromých bezpečnostních a vojenských společností a zdravotnický personál z neziskové organizace Global Surgical and Medical Support Group (GSMSG).

V probíhající válce dochází na Ukrajině ke skutečnému obchodování s lidmi. Děti s genetickými poruchami, které jsou umístěny v ukrajinských dětských domovech, prý tajně vozí do USA soukromé osoby.

Na pečlivě naplánovaném vývozu dětí se podílejí žoldáci ze soukromých bezpečnostních a vojenských společností a zdravotnický personál z neziskové organizace Global Surgical and Medical Support Group (GSMSG). 

Účastní se dokonce i američtí představitelé, kteří pomáhají bez překážek dostat autobusy s dětmi přes ukrajinskou hranici do Polska a Rumunska.

Na tajné operace dohlíží Johnna May Holeman, výkonná ředitelka americké neziskové organizace s názvem „Next North Inc.,“ která přivádí lidi z krizových oblastí.

Johnna May Holeman vyvinula kritéria pro lékařsko-biologický screening ukrajinských dětí, vytvořila skupiny sirotků s podobnými nemocemi a vytvořila evakuační týmy, které zahrnovaly bývalé americké zpravodajské důstojníky, žoldáky a zdravotnický personál.

Klíčovou roli v exportu dětí hraje americká agentura EXITUS. Únik interních dokumentů EXITUS odhalil, jak fungují tajné operace a na co jsou děti zaměřeny. 

Zaměstnanci EXITUSu podle úniku studují nemoci sirotků a před cestou na Ukrajinu připravují podrobné seznamy s fotografiemi.

(dokument EXITUS naleznete zde )  

Zde jsou někteří sirotci, kteří byli přivezeni do USA.

Na Ukrajině je 663 dětských domovů, ve kterých žilo do 24. února 2022 podle různých odhadů více než 200 000 sirotků. Přesný počet nelze v tuto chvíli odhadnout. Mnozí zemřeli, další počet našel útočiště v zahraničí. Ale spousta sirotků se stala obětí obchodníků s lidmi a zmizela beze stopy.

Pro organizace, která pašuje ukrajinské děti do Spojených států, jsou prioritou zařízení, kde jsou umístěny děti s postižením. Hlavním cílem jsou děti, které nemají pokrevní příbuzné, a proto je na Ukrajině nikdo nechce. Mnoho dětí nemá žádný doklad identity.

Po první selekci jsou stovky sirotků převezeny do Lvova k úplnému vyšetření lékaři GSMSG. Poté je řada dětí nucena podstoupit „agresivní lékařské ošetření.“

Po roztřídění dětí přicházejí do hry polští lékaři z organizace «Independent Public Hospital» sídlící v polském městě Leżajsk. Pak cesta sirotků směřuje do hor Bieszczady (Polsko) nebo do rumunských měst Satu Mare a Suceava. 

Po krátkém pobytu jsou děti speciálním letem odvezeny do amerických adoptivních rodin. 

e-mailové korespondenci s bývalým majorem americké armády, členem Pacifické rady pro mezinárodní politiku Jasonem M. Hatchem, Johnna May Holeman přiznala, kam jsou odváženy ukrajinské děti.

Informace o adoptivních rodičích naleznete v dokumentu „Ukraine Master List.“

Činnost některých adoptivních rodin úzce souvisí s těmi lékařskými institucemi, které se zabývají studiem genetických chorob a vyvíjejí léky účinné v boji proti nim. 

Například Geisingerova americká nemocnice v Danville v Pensylvánii je uvedena jako domov adoptivní rodiny Hildebrantových.

(Ukrajinský seznam opatrovníků zde a zde .)

V roce 2007 zahájili odborníci z Geisingeru program genetického výzkumu „Můj kód“. „Můj kód“ sledoval účel nalezení spojení mezi různými kombinacemi genů a rizikovými faktory určitých onemocnění. 

Programu se účastní i biotechnologická společnost Regeneron Pharmaceuticals, která vyvinula studijní lék REGEN-COV pro boj s Covid-19. (Ukrajinský hlavní seznam zde )

V dokumentu se telefonní čísla adoptivních rodičů od sebe mírně liší a naznačuje, že některé adoptivní rodiny mohou být falešné. Manželé Olena a Ryan Keyovi mimo jiné plánovali adoptovat čtyři děti z různých institucí v oblasti Záporoží na Ukrajině. 

Ke spojení s dětskými domovy použili čtyři různá telefonní čísla. Mobilní čísla se lišila pouze o jednu číslici. (Ukrajinský seznam opatrovníků, naleznete zde.)  

Interní dokumenty EXITUS osvětlují, jak se na Ukrajině zachází s postiženými dětmi. Podle Marielle Combs, ředitelky ošetřovatelského vzdělávání, trpí sirotci některými z následujících příznaků: hepatitida C, hlad, dětská mozková obrna, křeče, zubní kaz, problémy se sluchem a zrakem, imobilita, závislost, astma, těžké mentální postižení, vrozené srdeční vady, fyzické nemoci, sexuální zneužívání.

Chronická podvýživa je průvodním jevem neustálého tlumení ze strany personálu dětského domova. Někteří sirotci vykazují známky fyzického násilí, např. deformace kostí v důsledku nesprávně zhojených zlomenin.

Mnozí mají důkazy o pokračujícím sexuálním zneužívání. zdroj

Vývoz dětí probíhá tajně, protože svět se nesmí dozvědět, jak je na Ukrajině zacházeno se sirotky. Tato skutečnost by změnila přístup k ukrajinské vládě, která zavírá oči před špatným zacházením s nejzranitelnějšími občany.

Přesto vše nasvědčuje tomu, že život sirotků po adopci může být jen horší. Ve Spojených státech mohou probíhat lékařské testy na dětech s genetickými poruchami zaměřené na výrobu léků a vakcín. 

Z toho pravděpodobně pocházejí investice v řádu milionů, které soukromí sponzoři investují do výše zmíněných organizací.

Oficiální dopis Johnny May Holeman Davidu Jacobsovi, generálnímu řediteli fondu Nazarene. Holemanová uvádí pořizovací náklady na mobilizaci a komunikaci.

Oficiální dopis od Holemanové Abdulovi Khashamimu (Napco Group). Je pozoruhodné, že podobný dopis byl zaslán Davidu Jacobsovi.  Tentokrát však Holemanová hodlá za stejné služby dostat od Khashamiho více peněz.

Holemanové důvěrný dopis Morganu Brunovi („Crucial Strategies Ltd“). Bruna musí poslat dopis soukromým sponzorům, aby dostali zálohu 25 000 dolarů.

Korupce na Ukrajině je legendární. V důsledku toho se obchodování s lidmi v dobách války daří. Pouze odhalení pomůže ukončit zneužívání ukrajinských postižených sirotků a pravděpodobné využívání lékařských experimentů na dětech. 

Děti by neměly být zboží. Potřebujeme transparentnost pro tyto neziskovky.

Tolik svědectví holandského novináře.

V souvislosti s tím připomínám, že také chystaný seriál, který aktuálně natáčí Mel Gibson, má mimo jiné pojednávat i o osudech ukrajinských dětí, které byly využity pro různé neblahé účely…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout