Člen WEF vyzval ke genetické modifikaci lidí tak, aby byli alergičtí na konzumaci masa (video)

Člen WEF vyzval ke genetické modifikaci lidí tak, aby byli alergičtí na konzumaci masa (video)

Jde samozřejmě opět o nápad, který má podstatu v klimatických lžích, podle nichž je chov zvířat důvodem údajného globálního oteplování.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o rostoucích případech alergií na maso v souvislosti s pokousáním klíšťaty geneticky upravenými tak, aby jejich kousnutí vyvolávalo silnou alergii na maso.

Tyto případy se již ve stovkách tisíc objevily v USA a při pohledu na to, co před 7 lety navrhl jistý profesor na srazu WEF, se naskýtá otázka, zda nebyla tato klíšťata vypuštěna úmyslně.

V době, kdy proběhla tato debata, se vyskytovalo jen poměrně málo případů této alergie, ale nyní již počet případů rychle narůstá. Skutečně někdo věří tomu, že jde o náhodu?

Podle toho, co říká profesor ve videu níže, jde spíš o plán.

Geneticky podmíněné „pěstování“ menších lidí a vyvolávání nesnášenlivosti masa jako řešení „změny klimatu“. Pro profesora a filozofa S. Matthewa Liaa je to budoucnost.

Liao věří, že menší lidé budou spotřebovávat méně energie. Lidé mohou být také upraveni geneticky nebo s léky tak, aby se stali alergickými na konzumaci masa. To by pak vedlo ke kontrakci masného průmyslu.

„Lidé jedí příliš mnoho masa. Pokud sníží spotřebu masa, planeta z toho bude mít skutečný prospěch,“ řekl Liao na setkání v roce 2016. Ukázky z tohoto setkání v současné době kolují po internetu.

Dodal, že někteří lidé budou ochotni přestat jíst maso, ale jiní – jako on – se bez masa neobejdou.

Profesor navrhl, že ideální by bylo, kdyby lidé byli alergičtí. Poukázal na to, že existuje klíště, které vás po kousnutí činí alergickým na maso.

Lze tedy předpokládat, že toto očividně v laboratoři vypěstované klíště se brzy rozšíří po celém světě, podobně jako tomu bylo u boreliózy, která se původně vyskytovala jen v USA, kde byla vyrobena v laboratoři.

Nyní je však rozšířena po celé planetě…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Člen WEF vyzval ke genetické modifikaci lidí tak, aby byli alergičtí na konzumaci masa (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout