Velká Británie: Podívejte se, jak vypadá pouliční multikulturní obohacení v praxi (video)

Velká Británie: Podívejte se, jak vypadá pouliční multikulturní obohacení v praxi (video)

K tomuto videu snad ani není třeba přílišného komentáře. Zdá se, že chodník byl takovým obvyklým africkým způsobem obohacen a ještě se pobavily přihlížející děti.

Brzy také možná i u nás….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 4.9]

11 thoughts on “Velká Británie: Podívejte se, jak vypadá pouliční multikulturní obohacení v praxi (video)

  1. To sa poser, ha, ha, ha … patrí im to. Inak by to pán Boh nedopustil. Ale nakoľko VB kolonizovala kopu iných štátov a robili tam bordel, tak teraz sa im to pekne vracia domov. Ako sa to vraví? Koľko ide koleso hore, toľko ide koleso dolu!!! Tak sa majú na čo tešiť.

    1. Tak nevím, jiní říkají že jim tam do toho pravěku donesli kulturu, naučili je pracovat, zavedli vzdělání…že je zotročovali to je další věc, ale určitě jim nesrali na veřejné chodníky.

  2. Měla by dostat pochvalu před nastoupenou Jourovou, neboť je to v naprostém souladu s moderní gendero ideologií. Zřejmě se holt identifikovala se slepicí. Ty se s fyziologickým výflusem střevní melasy taky nějak nežinýrujou.

  3. Dnes sa pobili viete kto s viete kým v Pardubiciach a obávam sa, že podobné konflikty budú len pribúdať a to aj u nás na Slovensku… Ukroši a podobná háveď hlavne z bývalého ZSSR pácha už dlho zločiny hlavne v Poľsku a tamojšia „konzervatívna“ vláda proti tomu nerobí absolútne nič, práve naopak, chce dovážať celkom legálne ďalšie a ďalšie státisíce votrelcov /a maďarská tiež/. Nedávno sa tu o tom písalo.

  4. Tohle dělají i doma ,když mají ten dlouhý hábit tak klidně i ve stoje . Kdo byl v Egyptě tak ví co tam je za nepořádek mimo rezorty ,myši a potkani na ulicích odpadky se povalují v pytlech ,konkrétně v městě Hurgáda. Své hygienické i jiné návyky si přinesli sebou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout