Političtí pokrytci: Španělská ministryně jela na klimatickou konferenci na kole v doprovodu dvou aut poháněných fosilními palivy (video)

Političtí pokrytci: Španělská ministryně jela na klimatickou konferenci na kole v doprovodu dvou aut poháněných fosilními palivy (video)

A to není vše. Aby se ministryně, která chce ve Španělsku zavádět tvrdou zelenou politiku po vzoru Bruselu, na místo konání akce dostala, nejprve letěla tryskáčem, poté nějakou dobu limuzínou a teprve 100 m od místa konání sedla na kolo, na němž jela zbytek cesty.

A to podotýkám, že se jedná o konferenci v jejím domovském Španělsku!!

Jde tak o další z mnoha příkladů pokrytectví těch, kdo ostatním káží vodu, ale sami pijí víno. Tedy zatímco ostatní mají chodit pěšky nebo jezdit na kole (a na větší vzdálenosti raději vůbec necestovat), oni sami se nezdráhají tryskáčů, luxusních jachet a aut na fosilní paliva, přičemž na dovolenou létají přes půl zeměkoule.

Jde o podobné pokrytectví jaké jsme viděli za covidismu, kdy nám politici kázali dát hadr na hubu a sedět doma, zatímco oni sami si bez roušek debužírovali v pro plebs uzavřených restauracích a s rouškou se objevili jen pro kamery, aby „oblbli“ tupější část obyvatelstva.

Již tedy chápete, že vše, co po vás tato sebranka z WEF a Aspenu chce, je jen držet hubu a krok, zatímco oni sami nebudou nikdy nuceni svůj život jakkoli měnit?

Teresa Ribera, třetí viceprezidentka a ministryně pro ekologickou transformaci a demografické výzvy ze Španělska a oddaná socialistka, dorazila na první neformální setkání ministrů energetiky Evropské unie, které se konalo ve španělském Valladolidu, na kole. Bylo to vskutku „ušlechtilé“ gesto.

Na schůzku ji následovaly dva obrněné bezpečnostní vozy hltající tak zatracovaná fosilní paliva.

Deník El Español uvedl: Ribera jela na schůzku na kole, aby odsoudila změnu klimatu, ale překvapením bylo, že přijela v doprovodu dvou služebních vozů, ze kterých její spolupracovníci pořizovali fotografie a nahrávali videa.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Političtí pokrytci: Španělská ministryně jela na klimatickou konferenci na kole v doprovodu dvou aut poháněných fosilními palivy (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout