Studie: 96 procent (!) údajů o klimatu v USA je zfalšovaných

Studie: 96 procent (!) údajů o klimatu v USA je zfalšovaných

Další z dlouhé řady studií rozkrývá celý klimatický podvod, na jehož základě se nyní zejména v EU prosazuje politika zeleného údělu jejímž cílem je tzv. „uhlíková neutralita.“

Deklarovaný boj proti uhlíku a dusíku je prosazován i ve zbytku západního světa, i když například v samotných USA jde spíš o záležitost demokratických států (např. Kalifornie doslova zkopírovala green deal EU).

Vyvlastňování, vybíjení chovů zvířat a přechod od masa k hmyzu a masu umělému, ztráta potravinové a energetické soběstačnosti Evropy, ukončení využívání fosilních paliv a s ním související přechod na elektromobilitu, uhlíkové daně, plánované měření uhlíkové stopy, 15minutová města….

Vše uvedené a mnoho dalšího spadá do této politiky, která má za cíl razantně snížit životní úroveň Evropanů. A celá tato politika je založena na největším podvodu všech dob, jak dokládá i další z mnoha studií…

Nová studie , Corrupted Climate Stations: The Official US Surface Temperature Record Remains Fatally Flow, zjistila, že asi 96 procent amerických teplotních stanic používaných k měření změny klimatu nesplňuje požadavky norem Národního úřadu pro oceány a atmosféru (NOAA), které jsou „přijatelné“ a poskytují nezaujaté hodnocení.

Chcete-li poskytovat přesné údaje o teplotě založené na standardech publikovaných NOAA, měly by být teploměry na přirozených, „nedotčených“ místech, jako jsou pole, lesy nebo vrcholky kopců.

Výzkumy meteorologa Dr. Anthonyho Wattse však zjistily, že více než 90 procent teploměrů NOAA je na nevhodných místech. 96 procent je na parkovištích, na střechách budov, na cihlových zdech nebo v jiném umělém prostředí.

Cihly, asfalt a další lidské stavební materiály používané v těchto prostředích uměle ukládají teplo, což má za následek „zkreslení tepla“ ve shromážděných datech.

Teploměry umístěné v přírodě registrují nižší průměrné teploty. Města, parkoviště a dálnice jsou samozřejmě teplejší. To je jasné.

Ale není to proto, že by se planeta celkově oteplovala. Je to proto, že stavíme věci, které zachycují a zadržují více tepla, než by zachytila a zadržela matka příroda, kdyby se nechala svému osudu.

Tyto oblasti mají také různé vlivy na teploty způsobené člověkem, např. způsobená vozidly, topením a klimatizací, metrem a více lidmi atd. Bohužel, tato fakta jsou ve zprávách korporátních médií o tzv. „klimatické krizi“ ignorována.

Také o lesních požárech údajně způsobených změnou klimatu, Dr. Watts jasně uvádí:

„Namísto toho, aby se soustředili na diskusi o tom, jaké jsou skutečné nebo domnělé škody, jak je zmírnit a jak pomoci lidem, klimatičtí aktivisté využívají příležitosti a obviňují oheň ze ‚změny klimatu‘.

Faktem je, že s mírným oteplováním planety jsou požáry stále méně časté a méně závažné.

Vzhledem k tomu, že lesní požáry jsou stále vzácnější, nemá smysl vinit z těch několika lesních požárů, které existují, změnu klimatu…

Ověřené studie a ověřená satelitní pozorování bezpochyby ukazují, že lesní požáry jsou méně časté a méně závažné z dlouhodobého, střednědobého a krátkodobého hlediska, protože se Země otepluje jen mírně.

Pravděpodobným důvodem je naměřený nárůst odpařování ze světových oceánů, což vedlo k častějším globálním srážkám.“

Ohledně požárů ještě připomínám, že ty větší – v poslední době v Kanadě, Řecku a Itálii – byly založeny žháři, což zcela jistě nemá s klimatem nic společného.

Nebo možná jen to, že jsou žháři placeni těmi, kdo se snaží onu hysterii stran údajného globálního oteplování vyvolat.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

One thought on “Studie: 96 procent (!) údajů o klimatu v USA je zfalšovaných

  1. ČT denně krmí veřejnost naprosto absurdními články a přiživuje hysterii a oblouzněná veřejnost napadá každý jiný názor a žádný argument , natož kritické myšlení , není nyní v kurzu. Věda nemá nad touto situací dávno moc a jediné u čeho dav indoktrinovaných zrobotizovaných klaunů dokáže být šťastny ,je nějaká katastrofická zpráva ,která potvrzuje jejich jedinou pravdu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout