Rodina opouští Floridu, protože jim nedovolí legálně zprznit vlastní dítě (video)

Rodina opouští Floridu, protože jim nedovolí legálně zprznit vlastní dítě (video)

USA nyní otřásá případ 4členné rodiny, která se obrátila na CNN, aby veřejně vyslovila nesouhlas se zákonem, který má na Floridě zabránit prznění dětí blokátory puberty, hormony a operacemi změny pohlaví.

Podobné zákroky jsou tak povoleny pouze dospělým.

Již několikrát jste si zde mohli přečíst o případech mladých lidí, kterým bylo v dětství vsugerováno, že jsou trans a se souhlasem rodičů jim bylo někdy mezi 8.- 15. rokem věku změněno pohlaví.

V dospělosti pak tito jedinci zjistili, že jsou vlastně normální a nyní žalují lékaře. Zajímavé je, že většina těchto mladých lidí, jimž bylo ukradeno dětství a zároveň i zbytek života, nežaluje své rodiče.

Donedávna byl totiž všude podmínkou pro takové zákroky souhlas rodičů (ten nově v některých státech povinný není, například v Kalifornii je možné dítě odebrat, pokud rodiče se změnou pohlaví nesouhlasí).

Právě rodina má tedy jistě svůj podíl na takovém rozhodnutí, mnohdy jde o snahu vyrovnat se současnému „woke módnímu trendu.“ Vždyť trans děti mají i mnohé celebrity – či to alespoň tvrdí.

Drtivá většina údajně trans dětí tak ve skutečnosti vůbec trans není, nicméně ve věku kolem 10 let je poměrně jednoduché to dítěti vsugerovat.

Ve videu, které můžete shlédnout níže, se zdá, že v tomto případě zejména matka vsugerovala vlastnímu synovi, že je ve skutečnosti dívka – a ten se nakonec rozhodl změnit pohlaví.

To je ovšem na Floridě, kde si uvědomují, že dítě není schopno nic podobného vyhodnotit, zakázáno. Rodina se tak rozhodla přestěhovat do státu, kde je prznění dětí povoleno….

Nedávno schválený floridský zákon, známý jako senátní návrh 254, nyní činí transgenderové operace a hormonální terapie s nevratnými účinky nezákonnými pro nezletilé ve státě a zároveň vyžaduje, aby lidé používali toalety a šatny podle svého biologického pohlaví.

Zákon obchází často citovaný problém narcistických rodičů, kteří používají své děti jako politické módní doplňky, a nastiňuje skutečnost, že nezletilí nemají schopnost souhlasit a že postupy pro změnu pohlaví by měly počkat, dokud nebudou dospělé.

Stanovuje také standard pro desítky států po celé zemi, které hledají stopu destruktivního biologického popírání spojeného s krajně levicovou ideologií.

Samozřejmě, že ne všichni jsou šťastní, že státní vlády přicházejí k rozumu a chrání děti před mrzačením – někteří levicoví rodiče říkají, že nyní musí „uprchnout“ z míst, jako je Florida, aby „udrželi své děti v bezpečí“.

K videu:

McKeeovi mají dva syny, z nichž jeden je údajně zmatený ohledně svého pohlaví a tvrdí, že je dívka.

„Nikdy jsme si nemysleli, že budeme muset uprchnout ze státu pro dobro svých dětí,“ řekli  McKeeovi CNN.

Jejich syn řekl, že začal užívat hormonální blokátory krátce po dosažení věku 12 let, když se dozvěděl o transgenderismu.

„Velmi se mi ulevilo, když jsme se rozhodli odejít,“ řekl CNN. „Nikdy jsem toho o trans lidech moc neslyšel, dokud mi nebylo asi 11 nebo 12. Ani jsem nevěděl, že existují trans lidé. Brzy poté jsem začal s hormonálními blokátory.“

Jeho otec řekl, že jeho syn měl téměř sebevražedné sklony, než podstoupil hormonální léčbu, ale nyní je více společenský.

Tolik ve zkratce k videu, v němž se rodina svěřuje s tím, že v zájmu syna, který se mění na dceru, se musí přestěhovat. A možná, že za nějakých 7-8 let bude jejich syn řešit, jak se vrátit zpět do mužského pohlaví, ale už bude příliš pozdě….

Politická masová migrace Američanů je nyní běžná, miliony a miliony lidí opouštějí modré státy, zejména poté, co jejich autoritářská covidová politika vyvolala spíše hněv než poslušnost.

A možná je to nejlepší – určité společenské koncepty prostě nemohou koexistovat a je lepší, aby levičáci, kteří zneužívají děti jako rekvizity pro aktivismus, nežili tak blízko konzervativcům a umírněncům, kteří považují tuto praxi za odpornou.

Určitě všechny strany budou nakonec šťastnější (snad s výjimkou nešťastných dětí, které jsou vychovávány jako trans) a většina Floriďanů je jistě ráda, že takoví lidé odcházejí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Rodina opouští Floridu, protože jim nedovolí legálně zprznit vlastní dítě (video)

  1. Asi si myslej, že guvernér Floridy teď v návalu lítosti užmoulá všechny kapesníky, co po kapsách najde, a z výčitek svědomí probendí veškerý svý jmění za schůzky u ňákejch nejvyhlášenějších Chocholoušků. Páč zakázat soplákovi ufiknout si rybičkou žížalu a vyrašplovat si vykrajovátkem frnďulu je vočividný do nebe volající rozdupání elementárních lidskejch práv.

  2. môžu odísť do Kalifornie, ľavičáckeho to raja šibnutých a úchylákov, tam im bude deckám s umelými kozami a bez vtáčikov určite dobre, kým im raz definitívne nejebne a neskočia pod vlak a tak podobne …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout