Rakousko: Příznivci ISIS se chystali ve škole zabíjet křesťany

Rakousko: Příznivci ISIS se chystali ve škole zabíjet křesťany

A zdá se, že dva mladí džihádisté  budou mít již velmi brzy možnost plán úspěšně zrealizovat, protože z vězení odejdou dřív než budou oficiálně dospělí.

Dva teroristé hlásící se k ISIS (15 a 16 let) se chtěli zmocnit mečů a pistolí a zabít všechny křesťany ve  třídě v nižším ročníku. Nyní byli odsouzeni v Leobenu: dostali trest pouze dva roky, z nichž jen osm měsíců je nepodmíněných.

S cílem učinit z Rakouska chalífát naplánovali dva stoupenci IS (15, 16) útok na třídu v Nové střední škole v Brucku an der Mur (Štýrsko).

Zatímco starší hledal plány bomb a tlumičů pod uživatelským jménem „El Terror“ na platformě Telegram, mladší si zabíjení trénoval tím, že týral zvířata a mimo jiné uřízl hlavu hadovi.

Jejich plán získat samopal otce kamarádky však selhal.

U soudu neprojevili žádnou lítost. Alláh jim odpustil, půjdou do ráje, říkali. Nyní byli odsouzeni k velmi směšnému trestu. Kvůli trestnímu právu mladistvých dostali trest pouze na 2 roky, z nichž osm měsíců je nepodmíněných.

„Tito teroristé chtěli zabíjet lidi – chtěli zabíjet děti (!) A verdikt je drzost!“ stěžuje si jeden z uživatelů na Twitteru.

„Představte si, že jste matkou nebo otcem jednoho z dětí v postižené třídě. Už nikdy bych nemohl spát s vědomím, že tito lidé, kteří chtěli zabít mé dítě, opustí vězení za méně než dva roky…“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Rakousko: Příznivci ISIS se chystali ve škole zabíjet křesťany

  1. O pár rokov bude zabíjanie kafírov dovezenými „pracovnými silami“ realitou okrem „vyspelého“ Západu aj vo väčšine východnej Európy, nevynímajúc /ani náhodou nie protimigračné/ Poľsko a Maďarsko. Slovensko ešte má akú-takú šancu, na rozdiel povedzme od Bosny…

  2. Isis bola zalozena a financovana USA, rovnako ako ockovanie najma v krestanskych krajinach, rovnako lgbti a gender ideologie tlacene v krestanskych krajinach, moslimska migracia a pod. Zaver si urobte vsetci sami.

  3. Všechno do sebe zapadá, mnoho roků na migraci pracovali, přesně podle hrmonogramu, zničení západu – vítězství východu. Nemýlím-li se hi hi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout