Robert Malone: CIA je nejmocnější organizací na světě (video)

Robert Malone: CIA je nejmocnější organizací na světě (video)

Po nedávném varování Roberta F. Kennedyho, který odhalil CIA jako zločineckou organizaci, která se neštítí pokusů na lidech, politicky motivovaných vražd a převratů, se nyní na toto téma vyslovil také Robert Malone, jeden z čelních kritiků mRNA injekcí, jejichž je on sám vynálezcem.

Americký lékař Robert Malone dlouho věřil, že Spojené státy jsou ti dobří. Nyní neochotně dochází k závěru, že tomu tak není.

V Bannonově War Room Malone odhalil neviditelnou ruku stojící za nekonečnými válkami, cenzurou a pandemiemi. Řekl, že CIA je právě teď nejmocnější organizací na světě. V rámci CIA existují všechny druhy skupin, které se snaží shromáždit co nejvíce peněz a moci.

„Americká špionážní agentura funguje do značné míry nezávisle, jako druh společnosti,“ řekl Malone.

„Covidová krize dala CIA příležitost získat v krátké době spoustu kapitálu. Použili tyto peníze k rozšíření svých misí.“

Podle něj CIA také stojí za tím, co nazývá cenzurně-průmyslovým komplexem a vojensko-průmyslovým komplexem.

Jako příklad uvedl Scotta Gottlieba, bývalého ředitele amerického úřadu FDA a člena představenstva farmaceutického gigantu Pfizer. 

Byl v úzkém kontaktu s Twitterem a dalšími sociálními médii a dohlížel na to, aby některé zprávy byly cenzurovány.

Maloneovi bylo také řečeno, že je Gottlieb úzce spojen s CIA.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Robert Malone: CIA je nejmocnější organizací na světě (video)

  1. Presne tak. A jej sila ešte mnohonásobne vzrástla potom, čo pomohla vykonať východoeurópske prevraty v roku 1989 a zničila aj ZSSR. Na druhej strane sa však rúti do pekla, keďže dáva pri prijímaní agentov prednosť transkám, černochom, teplošom a podobne…

  2. CIA je také největší dovozce a distributor drog na celém světě. Prostřednictví US Army a jejích základen na celém světě . Viz základny v Německu, Kosovu a dalších zemích, kdy proudily tuny a tuny drog z Afgánistánu a ostatních zemí. Je to zločinecká organizace na úrovni zločineckých organizací, nacistického Německa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout