Ruští vtipálci, kteří se vydávali za Zelenského, podvedli Kissingera (video)

Ruští vtipálci, kteří se vydávali za Zelenského, podvedli Kissingera (video)

Stoletý Kissinger, od 60. let pravá ruka Rockefellerů, je dalším z dlouhé řady politiků, kteří se nechali nachytat ruskými vtipálky.

Známé ruské  duo vtipálků Vovan a Lexus podvedlo ve svém nejnovějším kousku amerického státníka Henryho Kissingera. V telefonickém rozhovoru nyní 100letý bývalý ministr zahraničí věřil, že mluví přímo s ukrajinským prezidentem Zelenským.

Falešný „Zelenskyj“ v jednom bodě hovoru začal říkat odhalující věci o sabotáži plynovodu Nord Stream, ze které bylo mainstreamem  zpočátku široce obviňována Rusko, ale stále více důkazů ukazuje na to, že za výbuchem 26. září 2022 stojí buď USA nebo Kyjev s pomocí západní zpravodajské služby.

A pak Kissinger odhalil ve videu, na němž můžete v pozadí vidět i foto jeho velkého přítele Nelsona Rockefellera, svůj názor na to, kdo stál za výbuchy Nord Streamu…

Vovan a Lexus později odhalili klíčový klip ve své show. Tlačí na Kissingera, zda věří, že Moskva skutečně vyhodila do povětří svoje vlastní plynovody. Poté, co zaváhá, pak na něj tlačí, aby řekl, kdo to opravdu udělal.

Tehdy Kissinger konečně řekl: „Upřímně řečeno, myslel jsem, že jste to vy.“

Falešný Zelenskyj pak trval na tom, že za sabotáží není Ukrajina. Kissinger se pak snažil ujistit, že „neobviňuje“ Kyjev, i kdyby to tak bylo v případě, že to udělali Ukrajinci.

Jedním zřejmým závěrem je, že insideři z Washingtonu celou dobu moc dobře věděli, že to nebyli Rusové, kdo zničil své vlastní životně důležité plynovody z Ruska do Německa, které měly zásobovat Evropu.

A legendární novinář Seymour Hersh si i nadále stojí za svou investigativní reportáží, když na základě vysoce postavených zdrojů říká, že CIA provedla sabotáž ve velké tajné operaci.

Ale zdá se, že Kissinger sám pochopil a držel se „alternativních“ názorů o tom, že za útokem stojí Ukrajina…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout