Pokračující invaze: Podívejte se, jak vypadá 300 údajných „nezletilců bez doprovodu,“ kteří právě připluli z Afriky (video)

Pokračující invaze: Podívejte se, jak vypadá 300 údajných „nezletilců bez doprovodu,“ kteří právě připluli z Afriky (video)

Lampedusa v minulých dnech opět hlásila značné přetížení. Nedávno se objevila informace o tom, že po celém ostrově někdo vylepil plakáty, které poukazují na lži Meloniové a Salviniho v jejich předvolebních kampaních, kde slibovali blokádu přístavů.

Namísto blokády jsou přístavy zcela otevřené a za současné italské vlády trhají počty nových připlutí jeden rekord za druhým.

Italské vládě to nestačí, proto další muslimy dováží letecky, především z Pákistánu a Bangladéše. Údajně je přiváží na práci, ale jak potvrzují mnozí nezaměstnaní Italové (v zemi je poměrně vysoká nezaměstnanost), tak podnikatelé je odmítají zaměstnat, čekají na mnohem levnější síly ze zahraničí, bez ohledu na to, že nemají jazykové znalosti.

Mezitím invaze pokračuje, přičemž stále víc nově příchozích tvrdí, že jsou nezletilí. Opět mi to nedá nevzpomenout na sirotky Šojdrové, která jich chtěla svého času přivézt asi 50.

Tehdy se přihlásilo asi 200 rodin, které byly ochotné tyto „sirotky bez doprovodu“ přijmout do svých domovů.

Dalších 300 takových údajných dětí mělo včera připlout i do přístavu v Brindisi s pomocí nechvalně známé neziskovky Open Arms, kterou před časem propagoval Richard Gere, její velký sponzor.

Právě tato neziskovka údajně nahlásila, že loď veze samé nezletilce.

Nejde samozřejmě zdaleka o jedinou loď, která včera na do Itálie připlula, nicméně tato zásilka je mezi všemi ostatními asi největší:

Na ostrov Lampedusa pro změnu připlulo během 24 hodin 877 dalších ilegálů. Navíc se objevily nové záběry z ostrova, který je již roky sužován nekontrolovatelnou invazí:

A nezapomeňte, že ve hře je stále ono slíbené přerozdělování, se kterým Rakušan v EU souhlasil. Na těchto videích alespoň vidíte, jaké „dárečky“ se budou v rámci „povinné solidarity“ přerozdělovat….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Pokračující invaze: Podívejte se, jak vypadá 300 údajných „nezletilců bez doprovodu,“ kteří právě připluli z Afriky (video)

  1. Co proboha k této notoricky známé a plánované výměně obyvatel chce ještě někdo vysvětlovat. Evropské vlády z neznámého důvodu tohle masivně podporují a obyvatelé mlčí a stále tyto vlády dokola volí. Vše na základě historie má však svůj konec a přirozeně i své důsledky jak pro evropské obyvatele, tak i potom jmenovitě pro osoby tohle podporující. Vše jak víme započala absolventka Švábova WEF Angela Hitler- Merkelová v roce 2015. Doufáme, že nám to jednou před mezinárodním trestním soudem vysvětlí.

  2. Černoši jsou nadřazená rasa. Je to poznat na tom, že by se nikdy nenechali dobrovolně nahradit jinými obyvateli jako běloši. Je to jen evoluce. Běloši sice vymysleli lepší techniku, ale využívají jen k tomu, aby se zlikvidovali, z čehož usoudili, že jsou inteligentní. Lidé kteří dovolí to, co se děje u nás si nezaslouží přežít. Nicméně na tomto lze skvěle vydělávat – pokud dovolíte přistěhovalectví, pak ukážete lidem, že sociální systém je neudržitelný a že se zdravotnictví i vše ostatní musí zpoplatnit a privatizovat a že je nejlepší, pokud se každý stará jen sám o sebe. Zničme stát, aby jej mohla nahradit vláda korporací. Co na tom, že zničíte naši rasu? Peníze jsou nejdůležitější. A také svoboda – lidé musí mít volnost pohybu po celém světě, kdo to nechápe je nedemokratický a totalitní, hranice států by se měli zrušit. A bohatí musí mít svobodu utlačovat chudé. Ať žije svoboda! Ať žije volný trh! Ať chcípne pes! Za to už se vyplatí bojovat!

  3. Nebolo by od veci, keby sa do Salviniho ochranky /zradca národa aj štátu – podobne ako premiérka Meloniová – , fanatický sionista, podporovateľ Izraela aj jeho zločinov a zástanca legálnej migrácie, neprávom vychvaľovaný za nikdy neexistujúcu ochranu Talianska a Európy nikdy neexistujúcou blokádou talianskych prístavov/ infiltroval nejaký moslim a zabil ho. Nejaký ten saudskoarabský šejk by mohol na neho uvaliť fatvu práve pre jeho extrémnu náklonnosť k židovskému štátu a judaizmu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout