Německo: Jen za víkend tři smrtelné útoky nožem

Německo: Jen za víkend tři smrtelné útoky nožem

Prakticky všechny multikulturně obohacované země zaznamenávají rekordní počet útoků nožem.

V některých zemích to řeší zákazem nošení nožů, což ovšem drtivá většina obohacovačů nijak nedodržuje, neboť ví, že pokud by byli policií kontrolováni, byl by to rasismus a xenofobie.

Takzvaný „zákon o nožích,“ který se vztahuje i na jiné předměty, které lze považovat za zbraně, tak zpravidla dopadá zejména na zcela nevinné místní obyvatelstvo.

To se stalo například ve Švédsku, kde byli občané odsouzeni za to, že v autě vozí pálku nebo nůž na koberce.

Jinde prodej nožů omezují či – jako v případě holandského Alberta – zcela ukončují.

A například v Berlíně si řekli, že rekordní počet útoků nožem vyřeší instalací zákazových značek v obohacovaných ulicích.

Nicméně právě absence schopnosti ukázat na pravou příčinu rekordního počtu útoků nožem je hlavním důvodem toho, že brzy jistě padnou v tomto směru další rekordy.

Není mi známo, zda jde v Německu v tomto směru o rekord nebo ne, ale poslední víkend byl právě v duchu takového „bodavého“ obohacování.

A to hned na třech místech, přičemž ve všech případech skončila oběť útoku na pitevním stole…

Německo je opět zastíněno krvavým víkendem. Tři smrtící útoky nožem a několik vážně zraněných. V Drážďanech byl 40letý muž ubodán jen tak v tramvaji. Útočník, který pocházel ze Somálska, zabil náhodnou oběť sedmi bodnými ranami a poté vyhrožoval ostatním cestujícím.

V Bad Hönningenu zemřela žena při útoku nožem, protože chtěla přispěchat na pomoc známému, který byl předtím napaden ozbrojeným „útočníkem“ neznámého původu.

V Hamburku-Heimfeldu „jeden muž“ napadl druhého na dvorku nožem. Oběť svým vážným zraněním krátce nato podlehla. Ve všech případech se policii podařilo pachatele zadržet. Jisté je, že ve všech případech byl pachatelem „muž“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Německo: Jen za víkend tři smrtelné útoky nožem

  1. i trochu uvažující člověk vy co s toho všeho do budoucna přijde a připravuje se ale rozhodně se těším na dobu kdy všelijací aktivisti Batúžkáři a Zelení Zmrdi vychcípá at už na vakcíny nebo v rukou Arabského řezníka

  2. Prvním krokem, jak normalizovat jakýkoli stav chaosu a bezpráví, je nazývat věci pravými jmény. Nalít si čistého vína. Vycizelovat si realitu takříkajíc do dokonalého pojmenování. Neboť slovo bylo na počátku, nechť jsou slova udeřivší hřebíček na hlavičku tedy i teď duchovním startem nového obrození.
    Pojďme na to. Nádech, a zvolejme z plných plic:
    Merkelová, ty jsi takováááá piiiiča!!!!

  3. Považujem za zločin proti ľudskosti, keď má niekto tú drzosť komentovať podobné zverstvá v Číne /zväčša ich páchajú tiež tamojší moslimovia, zverbovaní CIA/ takto: „V Číne sa porušujú ľudské práva, útočník iba vyjadril svoj názor /na nespravodlivosť/.“ Každý, kto bagatelizuje, obhajuje či dokonca schvaľuje útoky teroristov na nevinných Číňanov, si zaslúži smrť. A útočníci v Číne vždy – na rozdiel od Európy – dostanú spravodlivý trest, teda guľku do hlavy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout