Pokračující destrukce americké armády: Transgendeři jsou osvobozeni od testování na drogy a mají i další výhody

Pokračující destrukce americké armády: Transgendeři jsou osvobozeni od testování na drogy a mají i další výhody

Americká armáda se za Bidena stává více zaměřenou na aktivismus než na bojovou průpravu. A to se týká zejména všude tak proklamované „rozmanitosti“ ve vztahu k rasám i LGBTQI.

Na druhou stranu je to dobrá zpráva pro většinu světa, který již poznal jak chutná „dovoz demokracie.“

Podle The Dossier je každý, kdo se identifikuje jako „transgender“, osvobozen z kondičního programu, nemusí absolvovat testy na drogy a má nárok na placené volno na další operace.

Měli bychom se starat o bojovou připravenost americké armády? Jak uvádí portál Le Dossier, vojáci, kteří se prezentují jako „transgender“, nyní mohou očekávat obrovské výhody: jsou osvobozeni od programu fyzické zdatnosti, nemusejí podstupovat testy na drogy a mohou si vzít placené volno, pokud potřebují další chirurgický zákrok.

„Bidenova administrativa nejenže zrušila zákaz transgender vojáků vydaný za Trumpovy administrativy, ale nastolila v Pentagonu novou hierarchii, která upřednostňuje agendu duhové vlajky před všemi ostatními prioritami,“ píše The Dossier.

Portál se opírá o částečně tajné dokumenty ministerstva obrany, které byly odhaleny minulý týden.

Tyto dokumenty  odhalily realitu obranného aparátu, který upřednostňuje prosazování woke ideologií a sociální spravedlnosti před přípravou bojeschopné armády, která má za úkol chránit Američany před hrozbami pro vlast, tvrdí The Dossier.

K uvedenému jen dodávám, že zatímco část americké armády budou v boji nepoužitelné transky, další nemalý počet amerických vojáků nyní řeší následky povinných genových injekcí.

Biden tak nalezl vskutku účinnou cestu k destrukci armády, což však bude nakonec pro svět jediným dobrým počinem, kterého se za dobu působení na prezidentském postu dopustí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Pokračující destrukce americké armády: Transgendeři jsou osvobozeni od testování na drogy a mají i další výhody

  1. No to je přec vynikající zpráva, to bude srandy až feťáci a trnsky vyrazí na Rusko. Doufám že to budou dávat o silvestru aspoň bude trošku zábava na rozdíl od předešlých let. Stále říkám že USSA jsou duševní mrzáci a co neudělají za ně jiné státy jenž jim lížou koule ( pardon nyní jsem v rozpacích ) i když zatím nikdy ještě nebylo krom zbrklého útěku vidět nic jiné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout