Pákistánci v Řecku oslavují požáry: „Alláh se mstí Řekům!“

Pákistánci v Řecku oslavují požáry: „Alláh se mstí Řekům!“

Jak již bylo potvrzeno, tak všechny požáry, které nyní ničí Řecko, byly založeny úmyslně. Ohniska byla často v pro hasiče těžko přístupných místech, aby se požáry co nejhůř hasily a tím i co nejvíce rozšířily.

Protože již v minulosti zakládali požáry tamní muslimští obohacovači, lze předpokládat, že i nyní půjde o jejich „práci.“

A nasvědčují tomu nadšené reakce Pákistánců, kteří se vyjadřují nadšení z požárů podobně, jako když oslavují teroristické útoky na území Evropy…

Přestože Řecko od poloviny června trpí smrtícími požáry, členové pákistánské komunity vyjádřili svou radost z devastace a ničení.

„Pákistánci oslavují požáry…“ Alláh se mstí Řekům“ Nechutné!! Těmto lidem je poskytnuto útočiště poté, co utekli ze své země,“ napsal Harry Theocharous, letecký specialista s vlivem na kyperské twitterové sféře.

Obraz

„Doufejme, že stovky Řeků půjdou do budoucnosti, která utěší duše nevinných pákistánských mučedníků,“ řekl jeden z pákistánských uživatelů sociálních sítí žijící v Řecku.

Mezitím ve čtvrtek na požární frontě na Rhodosu vypuklo několik znovu zažehnutých požárů, z nichž většinu úspěšně zvládli hasiči a dobrovolníci.

Navzdory skutečnosti, že hlavní požáry ustoupily, dochází k neustálému zapalování nových ohnisek v oblastech Vati, Asklipio, Laerma a poblíž kláštera Tharri.  Hasičské síly v oblasti s plameny bojují, aby se dostaly pod kontrolu.

Dříve bylo úspěšně uhašeno nové ohnisko u Vati, stejně jako směrem ke kostelu Taxiarchis. Hasičská pomoc se nyní zaměřuje na jednu z posledních ohnivých front, která míří k Profylii.

Mezitím se zlepšila situace ve Velestinu v Magnesii, přičemž region Thesálie a koordinační centrum civilní ochrany hlásily, že v širší oblasti nejsou žádná ohniska, kromě opětovného rozdmýchávání hlášeného krátce po 11:00 v Aerinu. Oheň byl rychle pod kontrolou.

V regionu Thesálie oheň spálil 5 hektarů zemědělské půdy a lesů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Pákistánci v Řecku oslavují požáry: „Alláh se mstí Řekům!“

  1. Čím viac mafiánskych víl, bánk, firiem a pod. zhorí na Sicílii, tým lepšie… Scenáristi seriálu Chobotnica sa už teraz musia diviť.

      1. Na Sicílii nežijú žiadni ľudia /a už vôbec nie obyčajní/, iba mafiáni a ich rodiny. A v posledných rokoch pribúdajú a dominujú hlavne nigérijskí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout