Švýcarský právník: WHO, GAVI a Evropská unie tvoří totalitní mocenskou strukturu (video)

Švýcarský právník: WHO, GAVI a Evropská unie tvoří totalitní mocenskou strukturu (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o dvou nezávislých iniciativách, které jdou v rámci Evropy proti totalitní pandemické smlouvě, změnám MZP a povinných mezinárodních očkovacích pasech.

Přesně toto jsou nástroje rodící se diktatury, v jejímž čele se nachází právě WHO, která v tomto směru kooperuje s Gatesem založenou vakcinační aliancí GAVI  a silně diktátorskou EU.

Pandemická smlouva i původně navrhované změny Mezinárodních zdravotních pravidel dokonce považovala EU za nedostatečné a požadovala jejich další zpřísnění.

A covid pasy, navržené a využívané v EU, mají být základem pro budoucí mezinárodní očkovací pasy vydávané WHO.

Bez nich se za pár let neodstanete za hranice a časem možná ani do restaurace nebo obchodu – pokud tedy nebudete mít aplikovány aktuálně požadované mRNA „vakcíny.“

Právě proti těmto diktaturám vystupují nové evropské iniciativy. Jednak jde o iniciativu právníků a další je iniciativa občanská. Právě ta druhá zmíněná se začátkem měsíce prezentovala v Bruselu, kde ovšem nevystupovaly pouze osobnosti z EU, ale i z jiných zemí, ať už evropských nebo mimoevropských.

Švýcarský právník Philipp Kruse 4. července v Evropském parlamentu výstižně vysvětlil, proč WTO, Gavi a Evropská komise tvoří totalitní mocenskou strukturu.

Lékařská poradkyně Wendy Mittemeijer sledovala jeho projev a učinila stručné shrnutí.

Proč je WHO totalitní mocenskou strukturou? Generální ředitel může vyhlásit zdravotní krizi stisknutím tlačítka. Vše, co WHO doporučí, se nakonec stane povinným. Neexistuje účinná ochrana základních práv na úrovni jednotlivých zemí.

WHO bude jediná, kdo bude rozhodovat o tom, co je „pravda“ o zdraví, včetně dobře známé cenzury názorů, které se nehodí do prosazovaného narativu.

Již nebude existovat mechanismus korekce nebo kontroly. Mohou jen pokračovat v čemkoli si zamanou, aniž by byla jakákoli možnost kritiky či odporu.

To povede k porušování lidských práv, žádnému hodnocení nebo nápravě a žádné další dělbě moci. O tom se však nediskutuje nikde ve veřejném prostoru, v parlamentech ani v médiích.

„Kdyby to lidé věděli, byli by zděšeni a hromadně by to odmítali,“ řekl Kruse při proslovu v europarlamentu.

Jenže při vzpomínce na to, jak se většina lidí nedávno nesmyslným restrikcím podvolila, přičemž mnozí ještě ochotně stáli ve frontě na experimentální injekci, lze o nějakém masovém odporu pochybovat.

Ke konci videa pak právník nezapomene zmínit onu kooperaci  WHO, GAVI a Evropské komise, zatímco upozornil na to, že je nezbytně nutné o hrozbě, která nás od tohoto zločineckého kartelu čeká, informovat široké masy.

To je však vzhledem k záměrnému mlčení mainstreamu prakticky nemožné…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švýcarský právník: WHO, GAVI a Evropská unie tvoří totalitní mocenskou strukturu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout