„No Wash Movement“ propaguje špínu pro klimatický boj

„No Wash Movement“ propaguje špínu pro klimatický boj

Klimatická sekta má dokonce i různé odnože, které vymýšlí, co vše by mohly udělat pro snížení uhlíkové stopy.

A tyto sekty jsou stejně šílené jako celé klimatické náboženství, hlásající příchod klimatické apokalypsy v případě, že se okamžitě nepřestane produkovat – pro rostliny životně nutný – CO2.

Není zřejmě náhoda, že indoktrinaci klimatické sekty podléhají různí psychicky nemocní jedinci, kteří jsou ochotni podstoupit cokoli jen aby maximálně snížili svoji uhlíkovou stopu.

Třeba jsou ochotni se i přestat mýt a prát si prádlo. Jejich heslo by tak mělo znít: „Smradem k odvrácení klimatické katastrofy“

Mnohá zahraniční média již informují o „No-Wash-Movement“, lidech, kteří se obejdou bez hygieny, aby zachránili světové klima. A z toho samozřejmě vyplývají i rady všem, kdo by chtěli klimatické šílence následovat.

Například v Německu se zcela vážně píše:

Pračku, která je jedním z největších žroutů energie v domácnosti, má samozřejmě smysl využívat co nejméně. Nejen nyní, kdy je třeba s energií nakládat obzvlášť opatrně. Šetřit vodou a čistícími chemikáliemi je každopádně dobrá věc.

O čem to je? Aby se ušetřila elektřina a zachránil svět, který je prý kvůli příliš velkým emisím CO2 na pokraji zničení horkem, vzniklo prý hnutí, které se zříká hygieny všeho druhu.

Samozvaný zachránce světa prý hlásil, že si pravidelně nepere ani smradlavé ponožky. A podobných šetřílků, kteří se ve jménu klimatu zříkají hygieny lze najít víc:

V anglicky mluvících zemích lze pozorovat celou kampaň za toto „no-wash hnutí“ a stejným směrem se ubírá i BBC – proto lze také předpokládat, že tento „trend“ se brzy také odrazí korporátních médiích po celé Evropě: BBC: Vzestup hnutí „no-wash“ .

Softwarový inženýr Tim například Guardianu řekl, že byl narozením druhého dítěte tak zdrcen, že nedal prádlo do pračky rok (pozn.: dítě přece také produkuje CO2, což musel novopečený otec nějak kompenzovat).

A něco podobného píše i mainstreamový rakouský plátek.

V něm se dozvídáme, že místo spodního prádla můžete nosit i plavky, které by se pak při sprchování zároveň vypraly. A běžecké prádlo můžete používat častěji, protože při běhání stejně nemáte tolik sociálních interakcí. 

A skutečně najdeme i výše zmíněný problém s ponožkami. Tim to řeší tak, že už prostě žádné ponožky nenosí. 

Skvrny se podle „no-wash“ propagandistů ošetří odstraňovačem skvrn a trochou vody a poté se vykartáčují. Místo praní můžete oblečení i zmrazit, dozvídá se užaslý čtenář.

To je možná pravda, ale opravdu šetříte energii v mrazáku, abyste zachránili celý svět? A jak velký smrad musíte vydržet nebo šířit, abyste CO2 skutečně ušetřili?

„Pot a jiné tělesné tekutiny se z textilií neodstraní jen proto, že jsou v mrazáku“, musí přiznat propagandisté.

Lze tedy očekávat, že propaganda „smradu“ bude na postupu a ve jménu záchrany planety začne brzy na dálku smrdět každý klimatický fanatik, včetně těch, co se lepí na silnici.

Pro ty, kdo se je budou snažit za silnice odtáhnout, to tak bude dvojnásob nepříjemný zážitek…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

7 thoughts on “„No Wash Movement“ propaguje špínu pro klimatický boj

  1. no bezdaci neperou uz ted.

    no ale popravde, vite jak to delaji delnici, comakaji na stavbach v zime v lete. ti se prackou nezdrzuji. stare spinave veci leti rovnou do popelnice, oni jdou do sprchy a do hrabaren, kde se se zasobi na dalsi tyden.

    mozna si to soudruzi predstavuji tak, ze si diky vysokym platum koupihadriku plno.V Egypte jsou pry giganticke skladky obleceni, ktere se neprodalo, v pousti.

    mozna taky cekaji, ze mydlo a vodunahradivonjave spreje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout