Klimatičtí extremisté se přilepili na letišti v Hamburku, přičemž zablokovali 45 letů – přesto zůstávají na svobodě

Klimatičtí extremisté se přilepili na letišti v Hamburku, přičemž zablokovali 45 letů – přesto zůstávají na svobodě

Dnes jste si zde už mohli přečíst o řidiči kamionu, který byl za odstranění klimatických extremistů ze silnice potrestán odebráním řidičáku a okamžitě ho také vyhodil jeho zaměstnavatel.

Nyní se dokonce objevují informace o tom, že by řidič mohl skončit ve vězení. A to jen proto, že chtěl poctivě plnit své pracovní povinnosti. Pro řidiče již byla uspořádána sbírka a na základě reakcí řadových Němců se zdá, že jsou v drtivé většině na jeho straně proti klimatickým extremistům.

Zatímco odpůrci klimatických šílenců jsou systémem zatracováni, sami klimatičtí extremisté jsou vesměs beztrestní, případně končí s poměrně mírnými tresty. A to dokonce i poté, co zablokují velké letiště čímž zruší 45 letů….

Deset klimatických extremistů, kteří ve čtvrtek ráno na několik hodin blokovali letiště v Hamburku, bylo propuštěno. Obvinění z nebezpečného zasahování do letového provozu bylo prošetřeno, uvedl policejní mluvčí. Podezření však nebylo opodstatněné.

Proti čtyřem ženám a šesti mužům však bylo zahájeno předběžné řízení pro podezření z přestupku, poškozování majetku a odporu nebo z napomáhání a účastenství. Z tohoto důvodu však neexistují důvody pro zadržení.

Letiště v Hamburku muselo zrušit 45 letů v první den dovolené poté, co členové „Poslední generace“ rozřízli plot na letišti a přilepili se k letišti. Tisíce rodin nemohly letět na dovolenou.

Ministr spravedlnosti Marco Buschmann pak na Twitteru oznámil, že proti klimatickým extremistům podnikne tvrdé kroky. Kromě trestněprávních důsledků by měli počítat i s nároky na náhradu škody v hodnotě milionů.

Mezi propuštěnými, pro které podle justice nejsou důvody k vazbě, je notoricky známá ekoteroristka, která cestuje po celém Německu a na mnoha místech již způsobila rozsáhlé škody.

31letá Miriam Meyerová již zablokovala leteckou dopravu na berlínském letišti BER, potřela velkou plochu černou barvou před hamburskou univerzitou a způsobila škodu ve výši 40 000 eur.

V Kolíně nad Rýnem studentka tibetského buddhismu vypnula ventil ropovodu. Na ostrově Sylt potřela soukromé letadlo oranžovou barvou a o několik dní později rozryla golfové hřiště.

Zde došlo k poškození v šestimístném rozsahu.

Do vězení musela jít až poté, co uvízla na letištní ploše mnichovského letiště a dopravního uzlu Stachus. Mnichovská justice ji vzala na 31 dní do preventivní vazby.

Přesto i tato recidivistka zůstává po blokaci hamburského letiště na svobodě….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Klimatičtí extremisté se přilepili na letišti v Hamburku, přičemž zablokovali 45 letů – přesto zůstávají na svobodě

  1. Cizovladky-nezikofky spolu s tichou podporou vlastizradnych vlad cilene pracuji na totalnim kolapsu civilizace. Ekonomika, skolstvi, kultura, veda vsude roznasi zidovsky smrad, jed a nenavist skodici belochum.

  2. Týchto zločincov treba zabíjať, zabíjať, zabíjať. Bez milosti , váhania, výčitiek svedomia. Aj tých, čo ich akokoľvek podporujú či sponzorujú, vrátane členov Európskej komisie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout