MMF ruší přednášku laureáta Nobelovy ceny, protože prohlásil, že žádná klimatická krize neexistuje

MMF ruší přednášku laureáta Nobelovy ceny, protože prohlásil, že žádná klimatická krize neexistuje

Pohádce o přicházející klimatické apokalypse, kterou mají nyní podnítit například záměrně zakládané požáry po celé Evropě (a předtím v Kanadě), dnes věří stále méně lidí.

Důkazů o tom, že jde o jednu velkou lež, je již tolik, že je stále obtížnější tyto klimatické povídačky udržet při životě. A je to o to obtížnější, že se proti klimatickým lžím vymezuje stále více odborníků, kteří již odmítají nadále přiživovat mainstreamový narativ.

Mezinárodní měnový fond (MMF) zrušil přednášku jednoho z předních světových vědců poté, co prohlásil, že žádná „klimatická krize“ neexistuje.

John Clauser získal Nobelovu cenu za fyziku za rok 2022, což byl zřejmý důvod proč byl pozván na přednášku o klimatu. Jenže v té době nejspíš ani na MMF netušili, jaké jsou jeho názory na klimatickou agendu.

V úterý se měl Clauser zúčastnit semináře o klimatických modelech s MMF přes Zoom. Ale jen několik dní před tím, než se měl seminář konat, se globální finanční organizace napojená na OSN rozhodla ho zrušit.

Oznámení přichází poté, co laureát Nobelovy ceny zpochybnil „klimatickou krizi“ v projevu na vědecké konferenci Quantum Korea 2023 v Soulu.

„Věřím, že žádná klimatická krize neexistuje,“ uvedl John Clauser ve svém projevu.

„Svět, ve kterém dnes žijeme, je plný dezinformací. Je na každém z vás, abyste jednali jako soudci a oddělili pravdu od lži na základě správného pozorování jevů.

Klíčové procesy, které jsou základem tvrzení o klimatické katastrofě, jsou 200x přehnané“, vysvětlil dále laureát Nobelovy ceny.

Clauser se domnívá, že klimatologie se změnila v „šokující novinářskou pseudovědu“, která přesouvá pozornost od skutečných problémů, jako je potřeba zajistit slušnou životní úroveň pro světovou populaci a řešit související energetickou krizi.

„Posledně jmenovaná krize je zbytečně zhoršována tím, co je podle mého názoru nesprávná klimatologie,“ prohlásil.

Podle prohlášení CO2 Coalition, neziskové ekologické organizace, která zpochybňuje oficiální klimatický příběh, se úředník MMF Pablo Moreno rozhodl okamžitě zrušit účast Johna Clausera na semináři poté, co si přečetl, co laureát Nobelovy ceny plánoval říci.

V e-mailu Clauser píše, že byl informován, že jeho účast byla zrušena, protože Moreno „se bál, že řeknu technické věci, které by mu přerostly přes hlavu a kterým by nerozuměl.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

2 thoughts on “MMF ruší přednášku laureáta Nobelovy ceny, protože prohlásil, že žádná klimatická krize neexistuje

  1. Na stránkách CO2Coalition.org je mnoho vědecky ověřených faktů o CO2 a teplotách a to je v příkrém rozporu s pohádkami klimaalarmistů . V některých státech USA už se začínají politici vzpouzet diktátu žalobami a postupně soudy vyhrávají . V Evropě zatím jsou všichni příliš připosraní ,než aby vytáhli do boje s těmito pomatenými neřády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout