Kalifornie zavádí rasové zákony: Za stejný přečin delší tresty pro bílé

Kalifornie zavádí rasové zákony: Za stejný přečin delší tresty pro bílé

Protibělošský rasismus se v posledních letech uhnízdil zejména v USA a v evropských koloniálních mocnostech, ale stále víc jej můžeme zaznamenávat i v zemích, které nikdy kolonie neměly.

V USA získal na síle zejména od doby nepokojů BLM před třemi lety a v některých státech USA nabývá až bizarních rozměrů.

Není divu, že nejhůř je na tom pokroková Kalifornie, jejíž zákony jsou v mnoha směrech oproti jiným státům extrémní. Mimo jiné se například chystá vyplatit vysoké reparace tamním černochům, kteří však mají mnohé další výhody.

K nim patří beztrestnost v případě nenásilných trestných činů jako jsou krádeže, rabování, dopravní přestupky či dealování drog. Ovšem již nyní je praxe taková, že tam, kde je černoch beztrestný, čeká bělocha přísný trest.

Tato nepsaná praxe má být nyní posvěcena kalifornským zákonem…

Americký rasově odstupňovaný soudní systém se stává oficiálním. V Kalifornii budou bílí zločinci brzy odsouzeni k delším trestům vězení než černoši, a to výhradně kvůli rasovému zvýhodňování schválenému tamními zákonodárci:

Návrh zákona podporovaný demokraty, který prošel kalifornským zákonodárným sborem, by vyžadoval, aby soudci ve státě při určování, na jak dlouho pachatele odsoudit do vězení, brali v úvahu rasu odsouzeného zločince.

Člen parlamentu Reggie Jones-Sawyer (viz obrázek), demokratický předseda Výboru pro veřejnou bezpečnost Kalifornského shromáždění, v únoru v tichosti představil návrh zákona 852.

Navzdory tomu, že rovnost před zákonem byla základním principem americké civilizace, pobuřující legislativa prošla. Lze očekávat, že levicový senát ji předloží levicovému guvernérovi, aby ji podepsal.

Návrh zákona by do kalifornského trestního zákoníku přidal paragraf, který by vyžadoval, aby soudy, kdykoli mají pravomoc stanovit trest odnětí svobody, „napravily“ údajné rasové předsudky v systému trestního soudnictví tím, že vezmou v úvahu, jak jsou historicky pronásledované menšiny postiženy jinak než ostatní.

Jinými slovy, kratší tresty pro černé, delší doba strávená ve vězení pro bílé, protože liberálové uctívají černé a pohrdají bílými. Podobné zákony mohly existovat pro Árijce a Židy za Třetí říše.

To, co by se v Jižní Africe nazývalo apartheidem, je v USA známo jako „rasová spravedlnost“ právě proto, že je všechno, jen ne spravedlivá.

A ten, kdo namítne, že je zákon nespravedlivý, bude okamžitě nálepkován jako rasista…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Kalifornie zavádí rasové zákony: Za stejný přečin delší tresty pro bílé

  1. Norimberské zákony se vraci jen v jiné formě ale v USA si to zaslouži za všechny ty války za posledních 200 let at se tam mezi sebou pozabijou USA vždy patřila Indianum to jsou skuteční první lide co v USA žili tedy jejich země běloši, černoši, asiati, indove, arabové tam nemají vubec co dělat at se to tám mezi sebou pozabiji stejně nasili války a kriminalitu amici miluji a jím to přejí s plnou parádou na jejich domaci pudě

  2. Tohle je skvela zprava. Dlouhou dobu nebylo mozne pouzivat restrikce na zaklade rasy. Nyni to mozne je. US soudni system funguje na zaklade precedensu, tudiz nyni je mozne napriklad v Alabame uzakonit ze negr ktery prejde na cervenou pujde na 7 let na nucene prace. Za mne dobre.
    Nyni bude mozne aby jednotlive staty v ramci USA zvyhoenovali urcite rasy. Tak se budou moci nektere staty ocistit od toho barevneho smradu.

  3. Už sa teraz teším na správy o útokoch opičiakov na sídla hollywoodskych celebrít /nielen/ v Kalifornii vrátane vraždenia ochrankárov a pod. Pochopiteľne ich bude uverejňovať len bulvár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout