Italská vláda dala zelenou legálnímu dovozu 425 000 migrantů

Italská vláda dala zelenou legálnímu dovozu 425 000 migrantů

Zatímco tento počet, který má být splněn do roku 2025, má být dovezen zcela legálně, mimoto se za dobu vlády Meloniové (asi 3/4 roku) dostalo do Itálie – a potažmo i do Evropy – více než 100 tisíc džihádistů ilegálně.

Právě z nich se má většina postupně přerozdělovat.

A to jde jen o ty, kteří byli zaregistrováni. Mnoho dalších se do Itálie dostalo bez povšimnutí – ať už autonomním připlutím na nějaké odlehlejší pláže nebo balkánskou trasou.

Jenže zdá se, že italské premiérce, která ve volební kampani slibovala uzavření přístavů, toto vojsko, čítající počet obyvatel jednoho velkoměsta, nestačí.

Proto si Itálie doveze během několika let téměř půl milionu dalších, údajně na různé práce, které Italové odmítají dělat. Ovšem o tom, že by tuto práci nabídli zájemcům z chudších evropských zemí zřejmě italská vláda ani na chvíli neuvažovala.

Více Tunisanů, Bangladéšanů, Maročanů, Nigerijců a podobných věcí v italských městech. Méně prostoru, méně dostupných domů. Více levných pracovníků pro podnikatele, kteří financují vládní politické strany. Přitom  v Jižní Americe jsou miliony vnoučat Italů.

Nejde o nic jiného než o výměnu obyvatel.

Nejen těch sto tisíc, které přivezla vláda loděmi. Aby došlo ke stejně rychlé výměně  jako ve Francii, stále bude třeba, aby do Itálie pravidelně přicházely statisíce přistěhovalců.

A přijedou se svými ženami ze zahraničí. Ty pak budou neustále rodit děti. Když své voliče žádali o hlas, tak neřekli, že aby uspokojili finančníky stran, které jsou nyní ve vládě, přivedou jim za sousedy dalšího Mohameda…

Jen lhali cosi o námořní blokádě.

Pro „tříleté období 2023-2025 vláda poskytne celkem 452 000 vstupů“ zahraničních pracovníků na základě nařízení o tocích. Rada ministrů schválila v předběžném posouzení dekret předsedy Rady ministrů týkající se programování legálních vstupních toků zahraničních pracovníků do Itálie na tříleté období 2023–2025.

„S cílem podpořit legální přistěhovalectví,“ píše se v dokumentu, „vyhláška zvyšuje kvóty pravidelného vstupu z pracovních důvodů a rozšiřuje příslušné profesní kategorie a výrobní odvětví.“

Tolik ve zkratce novinky z Itálie. Mezi žádanými profesemi je prakticky cokoli – od vysoce kvalifikovaných pracovníků přes zedníky, ošetřovatele a rybáře až po zcela nekvalifikované pracovníky v zemědělství, službách nebo turismu.

Legální „pracovníci“ mají být dováženi zejména z afrických zemí.

Vláda Meloniové se tak postará o to, aby i Itálie již brzy zažila podobné obohacování jako nedávno Francie.

V současné době už k tomu nemá daleko…

Na závěr připomínám, že také Itálie bez připomínek souhlasila s novým migračním paktem EU. Dokonce i v EP pro něj hlasovaly všechny italské strany…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Italská vláda dala zelenou legálnímu dovozu 425 000 migrantů

  1. Paradoxné je,že nedávny obľúbenec alternatívy /za nikdy neexistujúcu ochranu Talianska a Európy pred migrantmi/ Salvini patrí medzi najfanatickejších sionistov a podporovateľov Izraela v celej Európe. Niekto by to mal povedať nejakému spolku moslimov v Taliansku ,nech ho konečne dá dole…

    1. Vypatlanče, kdyby se stal premiérem Matteo Salvíni a ne ta prolhaná Melonka, její kecy před volbama se dají dohledat, tak by tam dnes byla poněkud jiná situace!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout