George a Alex Sorosovi věnují maximální povolenou částku na Bidenovu kampaň za znovuzvolení

George a Alex Sorosovi věnují maximální povolenou částku na Bidenovu kampaň za znovuzvolení

Teprve nedávno již zcela oficiálně předal George Soros své impérium synovi Alexandrovi. Předání bylo ovšem spíš formalitou, protože Alex se již asi 10 let objevoval po boku svého otce na různých jednáních a v posledních několika letech byl dokonce mnohde sám jako vyslanec Sorosovy nadace.

Mladý Soros však od doby, co do vlády nastoupil Biden, také pravidelně navštěvuje Bílý dům. Sorosovi jsou dlouholetí podporovatelé demokratů a nyní, kdy se ve vládě doslova „uhnízdil“ Deep state, je jejich podpora maximální.

Už při loňských podzimních volbách do Kongresu byl právě Soros hlavním sponzorem demokratů a nejinak tomu má být i ve volbách prezidenta v roce 2024…

Nadace otevřené společnosti Sorosovy rodiny údajně od svého založení v roce 1979 udělila granty v celkové výši 19 miliard dolarů na podporu neoliberální politiky.

Levicový miliardář George Soros a jeho syn Alex, který nyní řídí politické aktivity rodiny, nedávno vyčerpali své dary na kampaň za znovuzvolení prezidenta Joea Bidena.

Podle Federální volební komise (FEC) starší Soros daroval 6 600 dolarů fondu Biden for President. Jednotlivci mohou darovat 3 300 USD na kandidáta na volby, ale protože primární a všeobecné volby se počítají jako dva samostatné závody, každý kandidát může od dárců obdržet 6 600 USD.

Podle FEC také Alex Soros věnoval maximální částku 6 600 dolarů.

Tyto dary však představují jen zlomek toho, co se očekává, že Sorosova rodina utratí na Bidenovu kampaň za znovuzvolení v roce 2024.

Samostatný „Biden Victory Fund“ může obdržet mnohem vyšší částky. 

„Během poslední prezidentské kampaně přispěl Alex Soros více než 720 000 USD do fondu Biden Victory Fund, zatímco George Soros přislíbil více než 500 000 USD do pokladny výboru,“ uvádí Fox News. 

Ti dva také darovali nejvyšší částku na Bidenovu kampaň v tomto volebním období.

Kandidáti mohou získat více peněz prostřednictvím společného fundraisingového výboru, který může spojit prezidentskou kampaň s národními a státními pobočkami.

Dary mladšího Sorose nejsou překvapivé vzhledem k jeho trvalému vlivu na politiku Demokratické strany, která zahrnovala nejméně 20 návštěv Bílého domu od Bidenova nástupu do úřadu.

Pracuje také na ovlivňování mezinárodní politiky, podobně jako jeho otec. 

V roce 2023 se Alex zúčastnil Světového ekonomického fóra v Davosu. Na jeho instagramovém účtu jsou fotografie, na kterých je mimo jiné s americkým prezidentem Joem Bidenem, vůdcem senátní většiny Chuckem Schumerem a kanadským premiérem Justinem Trudeauem.

Podle CNN dala Sorosem vedená Democracy PAC v letech 2019 až 2020 na politické dary 81 milionů dolarů. Nadace Open Society Foundation od svého založení v roce 1979 údajně vydělala 19 miliard dolarů na grantech na podporu neoliberálních politik.

Otevřená společnost však také propouští zaměstnance a plánuje propustit nejméně 40 procent pracovní síly.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “George a Alex Sorosovi věnují maximální povolenou částku na Bidenovu kampaň za znovuzvolení

  1. Už sama skutečnost, že kluci Sorošovci hodlají utrácet na kampaň za znovuzvolení prezidenta, který si plete bratra se sestrou, padá na jevišti a schodech do letadla, děkuje tam kde nikdo není a bez nápovědy si plete válku v Iráku s Ukrajinou, je nanejvýš podezřele. Normální zdravý člověk má zájem aby v čele jeho země stála akceptovatelná osoba s dobrým zdravým a mentálně v pohodě. Tak asi kluci ví, že za tím bude něco co my jenom tušíme, ale oni vědí.

  2. Ti dva exoti nedávaj nic, páč nic nemají. Stařík v mládí všechno projel na burze, tak ho vytáhli Rothschilds z bryndy, že bude rozesírat svět, a za to zatáhnou všechny jeho dluhy. A taky budou štědře financovat prasečiny dle pokynů. Sereš od té doby hraje fake roli donáta miliardáře.
    Tak teď jakože platěj kampaň voživované mumií s plnejma pemprskama.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout