Francie: Zatímco muslimští výtržníci jsou propouštěni, u vlastenců, kteří bránili města před invazními hordami, jsou prováděny razie (video)

Francie: Zatímco muslimští výtržníci jsou propouštěni, u vlastenců, kteří bránili města před invazními hordami, jsou prováděny razie (video)

Již včera jste si zde mohli přečíst o nepřijatelném jednání s mariňáky, kteří se snažili bránit město před davy muslimů, kteří ve stylu BLM v USA rabovali, zakládali požáry a ničili cizí majetek.

Zatímco mnozí z těchto džihádistů a členů Antify byli záhy po zatčení propuštěni bez jakékoli hrozby trestu, proti mariňákům je nyní vedeno vyšetřování a zatím vše směřuje k tomu, že budou za to, že chránili majetek obyvatel města, potrestáni.

Nicméně zdaleka nejde o jedinou skupinu, která vyrazila do ulic ve snaze alespoň trochu omezit škody, které běsnící davy způsobily.

Vzhledem k tomu, že policisté dostali příkaz, aby proti násilným muslimům nezasahovali, aby nedošlo k další eskalaci, došlo k tomu, co se dalo v takovém případě očekávat: policii nahradila domobrana.

V rozhovoru s aktivistou Generation Identity Martinem Sellnerem, asistentem europoslance a místopředsedou strany  Reconquête  Nicolasem BayemBastien Rondeau-Frimas poznamenal, že policie byla instruována, aby nezasahovala proti protestům ze strachu z „eskalace“ (rozhovor v angličtině začíná od 24. minuty).

„Samozřejmě, že silný vůdce jako Éric Zémmour by to mohl velmi snadno rozdrtit. Policii bylo nařízeno, aby toho moc nedělala, protože vláda nechce přilévat olej do ohně. Příkazy od vlády jsou jasné: Nechceme, abyste s tím bojovali, chceme jen, abyste udržovali peklo. Věří, že kdyby policisté jednali, bylo by to ještě horší,“ řekl Frimas.

„Francouzské úřady nyní zasahují proti mladým vlastencům, kteří se odváží bojovat,“ řekl Frimas.

„Dnes francouzská policie prohledala domovy mladých vlastenců v Angers, protože jsou zjevně nebezpeční pro stát. V Lyonu skupina vlastenců protestovala proti nečinnosti státu a policie okamžitě zakročila, aby je rozehnala.“

Zde se můžete podívat na video z Angers, na němž se mladí vlastenci pokouší vyhnat z ulic jejich města muslimské výtržníky. Po tomto zásahu se dočkali domovních prohlídek:

„Videa z nepokojů jsou z Twitteru odstraňována,“ řekl Frimas.

„Snaží se cenzurovat Twitter a zavést úplný výpadek. Chtějí zabezpečit centra měst, protože tam žije jejich voličská základna, a skrýt, co se děje v okolí, protože lidé sledují jen televizní zprávy. Ani si neuvědomují, co se děje.“

Fotožurnalisté, kteří se pokoušeli zdokumentovat nepokoje, byli napadeni policií.

„Myslím, že málokdo z Francouzů si uvědomuje, jak špatné to bylo,“ řekl Frimas. „Policajti a vězeňští dozorci byli pronásledováni na ulicích.“ Domácí adresy  policistů a vězeňských dozorců byly masově šířeny a policistům bylo doma vyhrožováno,“ řekl Frimas. Vězeňský dozorce v Nanterre byl údajně pronásledován na ulici a později okraden (viz video).

Francouzské policejní odbory Alliance Police Nationale a UNSA také vydaly prohlášení, v němž protestují proti reakci vlády:

„Tváří v tvář těmto divokým hordám nestačí volat po klidu, musíme ho nastolit, obnovit pořádek v republice a dostat zatčené za hranice, kde mohou jednat,“ uvádí se v prohlášení. „Dnes je policie v boji, protože jsme ve válce, zítra budeme v odporu a vláda by si to měla uvědomit.“

Jordan Bardella, šéf strany Rassemblement national (RN) Marine LePenové, vyzval k „pozastavení sociálních dávek rodičům recidivistů, pokud existují jasné důkazy o zanedbávání“. Vůdce pravicové strany Reconquête Éric Zémmour řekl, že „rodiče jsou zodpovědní za 13leté děti, můžeme jim pozastavit sociální dávky.“

Zémmour nazval násilí rasovou válkou a invazí. Francouzsko-kanadský učenec Mathieu Bock-Côté v deníku Le Figaro napsal: „Toto není občanská válka – je to invaze.“

„Jsme všichni na jedné lodi,“ řekl Frimas. „Děje se to ve všech našich zemích. Musíme držet pohromadě. Pokud se to stane Francouzům, stane se to Němcům, Rakušanům, Italům a Švédům, jen proto, že jsme Evropané. Nenávidí Francouze. Nenávidí bělochy. Je to stejné jako v USA.“

Zatímco vlastenci, kteří se snaží bránit ulice svých měst před běsnícími muslimy, jsou ve Francii pronásledováni, přichází zprávy o tom, jak jsou rabující mohamedáni záhy po zatčení bez jakýchkoli obvinění propouštěni na svobodu.

Stále někdo věří, že to vše není součástí  plánované a řízené destrukce Evropy??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Francie: Zatímco muslimští výtržníci jsou propouštěni, u vlastenců, kteří bránili města před invazními hordami, jsou prováděny razie (video)

  1. Že jsou to řízené akce, o tom není pochyb. Proti nařízení vlády se musí postavit policajti, vojáci, domobrana. Není jiná cesta. Když bych chtěla být hodně hnusná tak řeknu „koho jste si zvolili, toho tam máte“. Uvidíme jak budou všude zmanipulované volby, aby se takovéhle kreatury udržely za každou cenu u moci. Napadá mě ještě že když se dva řežou, třetí se směje. Kdo z toho profituje? Tam je potřeba seknout.

  2. Zachytil som správu,že v Nemecku zatkli 7 „islamistov“ /politicky korektný výraz pre vahhábistov/ z troch moslimských republík bývalého ZSSR. Do Nemecka prišli po vypuknutí vojny na Ukrajine. Podľa autora správy pripravovali útoky a sympatizujú s ISIS. Je viac ako pravdepodobné, že ak aj budú odsúdení, dostanú iba symbolické alebo dokonca podmienečné tresty…

  3. Nechápu, na černém trhu je zbraní přece dost od ukradinců, tak v čem je problém, razie dělají frantíci? V tom případě je nutná likvidace i těchto, jinak se to nevyřeší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout