Velká Británie: Lovcům pedofilů se podařilo dopadnout úchyla Drag queen, který se zaměřil na nezletilé chlapce

Velká Británie: Lovcům pedofilů se podařilo dopadnout úchyla Drag queen, který se zaměřil na nezletilé chlapce

Nedávno jistý terapeut, který se zaměřuje na léčbu sexuálních delikventů, prohlásil, že většina tzv. Drag queen jsou ve skutečnosti pedofilové.

I to je důvod proč mají tendence předvádět se právě před dětmi, kterým nejprve čtou pohádky a později se s nimi mazlí.

V některých zemích působí skupiny tzv. „lovců pedofilů.“ Ti se na sociálních sítích či v různých diskuzích vydávají za nezletilé děti a čekají, kdy se na ně nějaký pedofil chytí.

Nyní se takto podařilo dopadnout pedofilního úchyla, který se převlékal za tzv. Drag queen a dokonce měl v daném městě organizovat pride průvod.

Lovci pedofilů vytvořili falešný profil 14letého chlapce, na což se chytil tento pedofil,  který záhy chlapce požádal, aby se s ním sešel na hotelu za účelem sexuálních hrátek…

Drag queen, který měl uspořádat vůbec první gay pride velšské komunity, byl zatčen poté, co ho lovci predátorů chytili při snaze o svedení nezletilého chlapce. Andrew James Bryant, známý také jako slečna Gin, byl zatčen 3. července.

Bryantovo zatčení bylo poprvé oznámeno organizací STOP Stings ve spolupráci s Guardian Angels se sídlem v Lincolnshire , což jsou komunitní skupiny lovící pedofily. Bryant, který se také jmenuje Andrew James Way, se údajně pokusil připravit návnadu, kterou chtěl nalákat 14letého chlapce.

Dopadení Bryanta bylo živě přenášeno na Facebooku 3. července, přičemž na veřejném parkovišti se s mužem střetlo několik lovců predátorů.

„Mám k dispozici celý chat, který je nechutný. Je to velmi, velmi konzistentní s někým, kdo je velmi zdatný predátor a svádí někoho, o kom věří, že je to 14letý chlapec,“ říká jeden z lovců dravců Bryantovi, který po celou dobu jen tak mimochodem kouřil cigaretu. 

Bryant se zpočátku pokoušel tvrzení popřít s tím, že věřil, že účet návnady patřil někomu plnoletému. Ale lovec predátorů okamžitě řekl  Bryantovi, že má písemný důkaz o tom, že údajný chlapec Bryantovi prozradil, že je nezletilý.

„To je ohavná lež,“ řekl lovec predátorů, přičemž Bryant po diskuzi konečně připustil, že sváděl nezletilce.

Snad nejvíce znepokojivé je, že lovci predátorů odhalují, že návnada předstírala mentálně postižené dítě, které si nebylo jisté svou sexualitou, což Bryant zřejmě zneužil.

„Víš, co mě zmrazilo na tomto konkrétním chatovacím protokolu?“ ptal se lovec predátora. „Ten kluk, se kterým jsi mluvil, řekl, že neví, jestli je gay, nebo ne a ty jsi se mu vnutil.“

Bryant nad odhalením pokrčil rameny a pokusil se omluvit.

„Tvoje omluva pro mě nic neznamená. Mluvili jsi s někým, o kom jsi byl přesvědčen, že je to dítě, online a tomuto 14letému chlapci jsi řekli, že ho chceš šukat.“

Bryant si od chlapce vyžádal chlípné fotografie a údajně mu řekl, že mu fotografie již poslali i ostatní nezletilí. Lovci predátorů nebyli schopni určit, zda to byla jen taktika nebo zda Bryant skutečně obdržel jiné fotografie od skutečných dětí.

Kromě toho, že si od chlapce vyžádal chlípné obrázky, Bryant údajně také požádal o setkání s dítětem v hotelu kvůli sexu a dal mu pokyny, aby v případě, že by se někdo zajímal, kdo je,  uvedl, že je Bryantův synovec.

Živý přenos skončil příjezdem policie. Lovci predátorů krátce poté oznámili, že Bryant byl zatčen a obviněn.

úchyl se svým manželem

V roce 2019 byl Bryant profilován společností North Wales Live, která ho popsala jako „drag legendu“. Bryant pracoval v drag po celá desetiletí, a poprvé začal hrát v ženských šatech, když mu bylo 10 let.

Bryant odešel z profesionálních drag show rok poté, co utrpěl zranění a rozhodl se usadit se svým tehdejším snoubencem Timothy Kingem. Bryant a King, který se zdá být výrazně mladší než on, se měli vzít v roce 2020…

Tolik případ, který není nijak ojedinělý, pedofilie je totiž v těchto kruzích nadprůměrně zastoupena. To však nebrání některým šíleným rodičům těmto úchylům svěřovat své děti.

A co víc, zákonodárci nemají nejmenší problém podobným párům povolit adopce dětí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Velká Británie: Lovcům pedofilů se podařilo dopadnout úchyla Drag queen, který se zaměřil na nezletilé chlapce

  1. Trandaky, LGBT, Genderisty, Uchylaky vyhazet ze střech Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar Allahu Akbar

  2. Zabiť pedofila – bez ohľadu na to,či bol odsúdený alebo nie – nie je zločin. Ani toho, kto tvrdí,že túto „menšinu“ treba „pochopiť“ a nie „stigmatizovať“. Keby nejaký moslim zlikvidoval najznámejšieho pedofila sveta – Cristiana Ronalda – v jeho pôsobisku /Saudskej Arábii/ len pre prípadné porušenie islamských pravidiel, nebol by som proti. Som si ale vedomý toho, že vahhábistický islam pedofíliu do značnej miery toleruje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout