Francie: I po ukončení nepokojů byly vypáleny dva historické kostely (video)

Francie: I po ukončení nepokojů byly vypáleny dva historické kostely (video)

Ve Francii je už sice relativní klid, ale i přesto dochází i po ukončení nepokojů k různým incidentům po celé zemi. Mezi dnes již zcela běžnými přestřelkami muslimských drogových gangů došlo v minulých dnech také k zapálení dvou historických kostelů.

Kostel Saint-Georges De La Haye-Descartes byl zapálen ve francouzském Descartes v neděli 9. července a o den dřív, tedy 8. července, byl v Drosnay spálen na popel kostel ze šestnáctého století.

Francouzský prezident Emmanuel Macron nyní zakázal prodej zábavní pyrotechniky, protože se obává obnovení násilí před Dnem Bastily, dnem, který se stal nechvalně známým stovkami zapalování aut muslimskou mládeží na pařížských předměstích.

Ovšem tentokrát se očekává, že by se opět mohly rozpoutat nepokoje. Ty byly ukončeny jen proto, že je požadovali drogoví dealeři, kteří říkali, že neměli klid na práci.

A právě i mezi rabujícími bylo mnoho dealerů, kteří si tak sami kazili kšefty. Nicméně nyní mají čas vydělávat a na Den Bastily, který se slaví 14. července, by tak mohli rozpoutat další peklo…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Francie: I po ukončení nepokojů byly vypáleny dva historické kostely (video)

 1. Tí,čo podpaľujú kostoly /nielen/ vo Francúzsku, sa nemusia báť trestov ani odsúdenia od politikov, novinárov , mimovládok. Vždy im to prejde. Na rozdiel od vlastencov, ktorí napríklad obkladajú mešity bravčovinou…

 2. Uvedomte si ze mezi Francii a Cechama nejsou zadne hranice.
  Pokud jeden pluk islamske invazni armady nastoupi ve Francii do vlaku. Neni zadna sila ktera by zabranila vypalovani ceskych mest.

  ‚Ceska‘ vlada a policie se budou chovat dle noticek z Brusele.
  Jde nam o zivot !
  Jsme ve valce !
  Hlavni nepritel ceskeho naroda je ‚Ceska‘ vlada.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout