Expert vysvětluje, proč je „woke“ agenda také agendou pedofilní (video)

Expert vysvětluje, proč je „woke“ agenda také agendou pedofilní (video)

Během rozhovoru o filmu Sound of Freedom mluvil Tim Ballard o organizaci holandského pedoaktivisty Nelsona Maatmana, který byl zatčen v Mexico City v červnu loňského roku.

Jeho zatčení bylo umožněno Ballardovou operací Underground Railroad.

V té době byl v Polsku a dostal informaci, že Maatmanova organizace se snaží propašovat děti z Ukrajiny. Dva členové organizace byli nedávno odsouzeni v Ekvádoru, kde holandští pedofilové založili hotel pro sex s dětmi.

Na začátku roku 2020 proběhla v Maatmanově domě domovní prohlídka v rámci trestního vyšetřování možného pokračování zakázané pedofilní strany.

Co našel Ballard v písemnostech Maartmanovy strany? Oddělování dětí od jejich rodičů, protože rodiče mají „špatný vliv“, sexualizaci dětí a vystavování dětí pornografii, odebrání Boha ze vzdělání a děti mohou dát svolení ke všemu.

Ballardovi se udělalo nevolno, když tyto návody (de facto program strany) četl: „Četl jsem to každý den. Je to levicová agenda woke.“

„Pedofilové teď sedí a říkají si, my jsme tuto agendu prosazovali po celá desetiletí a teď už to nemusíme dělat, protože levice to dělá za nás,“ řekl Ballard.

Říkají, že děti mohou dát svolení ke zničení svého reprodukčního systému, k roztrhání genitálií na kusy. „To je šílenství. Je to hrozné, ale vede to k tomu, co pedofilové celou dobu žádali.“

Dobře přijatý film Sound of Freedom s Jimem Caviezelem v hlavní roli se dostal do top 10. Film zatím promítali v USA – a to jen v některých kinech, protože mnoho kin jej promítat odmítlo.

Film s rozpočtem 14,5 milionu dolarů již vydělal více než 40 milionů dolarů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Expert vysvětluje, proč je „woke“ agenda také agendou pedofilní (video)

    1. pedofília je pre mohamedánov ok, aj ich prorok považoval svoju 9ročnú manželku za dostatočne zrelú, aby mohol „konzumovať manželstvo“. A čo sa týka malých chlapcov, majú v niektorých mohamedánskych krajinách taký pekný zvyk, že malého chlapca z nejakej chudobnej rodiny oblečú ako dievča a potom ho dajú za bakšiš na hranie mužom. Všetci sú spokojní, aj zákazníci, aj rodina, lebo chlapec zarába, len ten chlapec si moc spokojný nie je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout