Europoslankyně žaluje YouTube za cenzuru prokazatelně pravdivých informací týkajících se výrobců „covid vakcín“

Europoslankyně žaluje YouTube za cenzuru prokazatelně pravdivých informací týkajících se výrobců „covid vakcín“

Všichni velmi dobře víme, že tzv. „boj proti dezinformacím“ je jen přejmenovaná cenzura, která má za cíl potlačování opozičních názorů nebo nepohodlné pravdy.

Zatímco lži mainstreamu o „účinných a bezpečných“ vakcínách nikdy nikdo necenzuroval, stejně jako necenzurovali lži o údajné stádní imunitě po jejich podání či o bezinfekčnosti očkovaného, pak pravdu v tomto směru cenzurovali a prohlašovali za dezinformace.

Systém se tedy stále více odkopává, ve snaze zatajit před veřejností nepohodlnou pravdu. Totéž je případ cenzury videí členky covidového výboru EP Christine Andersonové.

Ta zveřejnila informace o „grilování“ zástupců vakcinačních firem, kteří byli přímo v EP usvědčeni ze záměrného šíření lží či zatajování poměrně důležitých informací týkajících se jejich experimentálních produktů…

Europoslankyně Christine Andersonová žaluje YouTube kvůli zablokování videí, která se zabývala mimo jiné kritikou společností Astra Zeneca a Pfizer. YouTube považoval nahrávky za „lékařské dezinformace.“

Ve skutečnosti nebylo na nahrávce ani jediné slovo, které by bylo dezinformací.

V září 2022 YouTube zablokoval dvě nahrávky německé europoslankyně Christine Andersonové. Obě videa byla z veřejných setkání v Evropském parlamentu, kde Andersonová a její kolegové oslovili zvláštní výbor pro pandemii COVID-19.

Mimo jiné se ptali farmaceutické společnosti AstraZeneca, proč mimo jiné zamlčeli, že vakcína proti covidu ve skutečnosti není tak účinná, jak se tvrdí.

Moji kolegové a já jsme chtěli vědět od zástupců farmaceutické společnosti AstraZeneca, proč stovkám milionů lidí lhali o účinnosti ‚očkování‘, pokud jde o infekci a přenos,“ píše politička Alternativy pro Německo (AfD) na svých webových stránkách.

Chtěli jsme vědět, proč nadnárodní společnosti jako Pfizer, AstraZeneca, Moderna nebo Sanofi Pasteur na jedné straně dosahují miliardových zisků, ale na druhé straně přenášejí všechny povinnosti a záruky na vlády a tím i na každého jednotlivého občana,“ pokračuje Andersonová.

Nahrávky byly staženy kvůli údajným „lékařským dezinformacím.“  Andersonová řekla, že stránka nespecifikovala, co přesně má být zmíněnými dezinformacemi.

V souvislosti s tím YouTube také pohrozil, že trvale odstraní účet europoslankyně, pokud se odváží znovu nahrát podobný materiál.

Andersonová poté podnikla právní kroky, kde bylo s pomocí právníků možné potvrdit, že YouTube videa, ve kterých zazněla pouze pravda (ovšem nepohodlná systému) zablokoval neprávem.

Stalo se to však bez jakéhokoli komentáře. Kromě toho YouTube dosud nesplnil mé žádosti o poskytnutí definice tzv. „lékařských dezinformací“ a o podrobnější komentář k blokování,“ napsala politička AfD.

Andersonová se nyní rozhodla kvůli tomu YouTube zažalovat a pracovat na tom, aby se to neopakovalo.

Chci – stejně jako všichni svobodomyslní občané – zpochybnit cenzurní mechanismy na YouTube,“ vysvětluje Andersonová. „Účelem je na jedné straně zajistit, aby se takové blokace neopakovaly, a na druhé straně prokázat, že předchozí blokace byly nezákonné.“

Žaloba byla podána prostřednictvím jejího rodného města Fulda v Německu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Europoslankyně žaluje YouTube za cenzuru prokazatelně pravdivých informací týkajících se výrobců „covid vakcín“

  1. Furt dokola. Slušňák se zdvořile ptá, proč mu Přivandrovalec šlohnul slípku, Satyr vopíchal ženu, Rokefeler rozesral zdraví, Ročild zruinoval konto, Papež ho vobelhal a Belzebub pokouší. Tady nepomůže žádná slovní ekvilibristika, žádné vytříbené argumenty ani přesvědčování, ale akce. Přivandrovalce vystěhovat, Satyra vykastrovat, Rokefelera votečkovat, Ročilda zavřít, Papeže zrušit a Belzebuba zazdít.
    A bude klid.
    Bez zbytečných keců.

    1. jak prosté :o))) Mezitím v zákulisí: papež se prohlásí za spc. gender LQBT666+, Rokef. na sebe podá oddlužení, přivandrovalci budou domácí, Satyr asketa si ho usekne na špalku, jen Belzebub Belzebubem zůstává…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout