Dr. Peter McCullough vysvětluje, co našel v covidových injekcích (video)

Dr. Peter McCullough vysvětluje, co našel v covidových injekcích (video)

Covidové injekce nejen obsahují různá množství mRNA, což znamená, že jednotlivé šarže se velmi liší, ale jsou také kontaminovány cDNA, malými fragmenty DNA získanými z mRNA.

„Jedním z nich, a tomu nebudete věřit, je SV40,“ řekl internista a kardiolog Peter McCullough Alexi Jonesovi. Jedná se o karcinogenní DNA virus. „A ano, to je v těch injekcích.“

V roce 2013 americká zdravotnická agentura CDC odstranila ze svých webových stránek stránku, která uváděla, že 98 milionů Američanů dostalo vakcínu proti obrně během období, kdy byla infikována SV40.

Mezi lety 1955 a 1963 bylo virem infikováno odhadem 10 až 30 milionů Američanů. Nyní se zdá, že je také v covidových injekcích.

„SV40 zapíná geny rakoviny v lidském těle,“ vysvětlil McCullough.

„A aby to bylo ještě horší, S2 – část spike proteinu, potlačuje dva systémy, které hrají zásadní roli v boji proti rakovině, jmenovitě P53 a BRCA.“

„Injekce podporují rakovinu a brání naší schopnosti bojovat s rakovinou. Vypadá to opravdu špatně,“ trval na svém McCullough.

Otázkou nyní je, kolik dalších případů rakoviny vakcíny dosud způsobily nebo teprve způsobí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Dr. Peter McCullough vysvětluje, co našel v covidových injekcích (video)

  1. je to strašné, když čteme kolik lidí na světě přijalo tento smrtící koktejl pod ochranou a masivní reklamou jednotlivých vlád. U nás byl hlavní organizátor Babiš, Hamáček, všichni ministři zdravotnictví, lékařská komora a mnoho lékařů aniž by věděli co tyhle roztoky obsahují. Asi udělali peníze svoje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout