Začátek občanské války ve Francii? Po zastřelení mladého muslima policií se nepokoje a požáry šíří po celé zemi (šokující videa)

Začátek občanské války ve Francii? Po zastřelení mladého muslima policií se nepokoje a požáry šíří po celé zemi (šokující videa)

Jistě jste se již doslechli o zastřelení 17letého muslima policistou. Ten střílel na auto řízené mladíkem bez řidičáku, který byl již policii znám za různé delikty, včetně opakovaného nezákonného řízení auta.

Mladý muslim odmítl zastavit a namísto toho začal před policejní kontrolou ujíždět. Teprve pak policista vystřelil, přičemž mladíka za volantem zabil.

Podobných potyček mezi policií a tamní obohacující rozrůstající se menšinou valem přibývá a dalo se očekávat, že jeden takový incident spustí rozsáhlejší nepokoje, které by mohly vést až k takřka válečnému stavu.

Už záhy po zastřelení mladíka došlo k útokům na policejní stanice, byla vypálena škola nedaleko místa, kde byl 17letý muslim zastřelen a došlo i na potyčky mezi naštvanými muslimy a policií.

Nicméně tyto nepokoje se nyní rozšířily po celé Francii. Požáry hořely v noci na dnešek na mnoha místech a lze říci, že situace ve Francii se nadále vyostřuje.

Dochází také k ničení a rabování a nelze očekávat, že by se v příštích dnech situace zklidnila.

O situaci ve Francii nejlépe vypovídají videa z míst incidentů:

Mons:

Amiens, rodiště Macrona:

Sarcelles:

Clichy:

Nanterre – zapálený vlak:

Medoun – útok na policejní stanici:

Dreux:

Bagnolet – útok na policejní komisariát:

Rabování v Mc’Donaldu:

Clichy:

Útok na poštu:

Ille Saint Denis – po požáru radnice:

Montreuil:

Vitry:

 

Nanterre:

Amiens – knihovna v plamenech:

Wattrelos – uhořel Lidl:

únos autobusu:

Garges les Gonesse – hořící radnice:

Lyon:

Nanterre:

Fresnes – útok na vězení:

Wioppy:

Trappes – policejní stanice:

Collombes:

Dammarie-les-Lys – útok na policejní stanici:

Bezons – vypálená základní škola:

Courbevoie:

Vaulx-en-Velin:

A je toho mnohem víc. Hoří především policejní stanice, státní budovy (úřady, školy, knihovny,..), auta, ale i obytné domy, barikády na silnicích a obchody.

Ve Francii aktuálně nenajdete město, kde by byl klid. Čím více je dané místo islamizováno, tím horší jsou i nepokoje….

V noci na dnešek došlo k nepokojům na vyznačených místech, jen v Paříži a na jejím předměstí bylo požárů bezpočet. Nepokoje kontinuálně pokračují a i ráno došlo k dalším novým požárům a rabování.
Pokud bude situace i nadále eskalovat, tak další informace k situaci ve Francii přinesu během dne v jiném článku.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Začátek občanské války ve Francii? Po zastřelení mladého muslima policií se nepokoje a požáry šíří po celé zemi (šokující videa)

  1. To už tam nějaký rakušan nebude, jestli v té době ještě vůbec bude. Až to začne v česku vřít tak pětikoláci se vypaří jak pára nad hrncem, neboť dobře vědí co by je čekalo a že k tomu dojde na to vemte jed,

 1. Ktovie, či sa vôbec budú o rok olympijské hry v Paríži konať… o islamizácii krajiny svedčí aj fakt,že v blízkosti športovísk má byť úplne zakázaný alkohol /a v olympijskej dedine zrejme tiež/.

 2. Nemusi prset, hlavne kdyz kape.
  Doufam ze se konflikt rozroste natolik, ze si toho vsimnou i ovce na seznamu.
  Pak bude konecnee mozne v cechach vybrat CESKOU vladu pro cechy.
  Pak bude konecnee mozne oplotit Ceskou repbliku od toho hnusu na zapade.
  Pak bude konecne mozne prehazet pres plot vsechnu spinu co sem nalezla a to vcetne cikanu, ukrajincu, zidu a vientnamcu.

 3. No já nevím, jak Vy, ale trpělivě čekám na to jejich dílo, které dlouhodobě režírují. Měl jsem asi moc velká očekávání a myslel si, že to bude trhák… zatím fakt nuda. Už by to chtělo mrazáky na mrtvoly & uřezávání hlav v přímém přenosu… pořádné kvantum občanských válek a jako třešničku na dortu pár atomových hlavic. Zatím jsme se dočkali nějakých “záhadných” úmrtí, pár zfalšovaných voleb a soudruzi/nacisti tedy teď vyrábí digi měny. Chtělo by to na podzim pořádný biologický útok a jako řešení nabídnout další šmaky z dílny fajzr. Tentokrát s drobnou úpravou kouzelné formule a to smrtící verze, která to vyčistí hned a ne, že tady budeme zase 5-10 let čekat. Mají ještě co dohánět a mám obavu, jestli jim to vůbec může vyjít s tímhle vágním nasazením.

  1. neboj sa, už sa na tom pracuje, hnUSAci presťahovali svoje labáky o kúsok ďalej a makajú. Na jeseň majú pripravenú novú variantu koróny a vtáčej chrípky. A keby to nestačilo na plánovanú depopuláciu, tak v zálohe je ešte marbugský vírus (80% mortalita) a vraj v Kazachstane pracujú s ozajstnou lahôdkou – baktériou moru.

   1. To se mi ulevilo. Kez by nas spasitel dr. Fauci dokazal vypestovat Marburg ktery se siri kapenkovou nakazou-vzduchem tak jako chripka. To bude sktecny prispevek k udrzitelne budoucnosti. Produkce CO2 by se snizila velmi rychle na uroven roku 1800 a planeta bude zachranena.

 4. Hnev Boží!!! Každému čo jeho je. Francúzsko vykrádalo iné štáty tak teraz nech si užijú to čo oni doteraz páchali na iných. Patrí im to po práve. SR by mala okamžite vystúpiť z EU a následne aj z NATO!!! Inak sa môže stať, že aj nás postihne takéto obohatenie. A nám to nie je vôbec za potreby. Slovensko nikdy nekolonizovalo iné štáty!!! Boh ochraňuj Slovensko!!! Boh ochraňuj rodu verných Slovákov!!!

 5. K islamu:
  Tu je zoznam 39 krajin s poriadne vacsinovou moslimskou populaciou. Najdite mi v nom okrem Turecka a Iranu (a velmi okrajovo Pakistanu) jedinu krajinu, ktora ma strojarsky priemysel, automobilovy priemysel, jadrove elektrarne, dodava IT produkty, ma vlastnych inzinierov, proste, kam by ste sa chceli ist vzdelavat sa a pracovat na svojej kariere 😀 https://www.nationsonline.org/oneworld/muslim-countries.htm
  K Francuzsku:
  Mali kolonie po polke Afriky, teraz prisli splatky kolonialneho uveru 🙂 No a divim, ze hoci v 1968 na demostrujucich lavicovych studentov nasadili Cudzinecke legie, dobili ich ako psov a potlacili. Tu legie nevidim. Je to vari umysel ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout