WHO učinila pandemickou smlouvu neprůchodnou

WHO učinila pandemickou smlouvu neprůchodnou

To znamená, že pro členské státy WHO nebude existovat žádný způsob, jak se z nařízení WHO vymanit. Budou muset bezvýhradně poslouchat instrukce WHO a do puntíku je plnit.

Jediným způsobem, jak se lze této pro většinu lidí zcela nepředstavitelné diktatuře vyhnout, je vystoupení z WHO.

Nicméně – jak jsem již dříve upozornila – vystoupení z WHO není v případě členských zemí EU možné. Aby mohla jakákoli země EU odejít z WHO, musí  nejprve odejít z EU.

V tomto je tak 27 členských zemí EU v mnohem horším postavení než jakákoli bezvýznamná banánová republika.

Na konci května se v Ženevě sešla Světová zdravotnická organizace. V rámci svého 76. výročního zasedání podnikla další a poslední kroky k novému společenskému řádu ve jménu zdraví.

Nástrojem k tomu je Globální pandemická smlouva, která staví agenturu OSN do čela zdravotního režimu, v němž je 194 členských států pouze poslušnými otroky.

Kromě toho byla přijata řada usnesení, aby byla plánovaná dohoda neprůchodná a aby se ukázalo, že skuteční šéfové jsou ve WHO.

Očekává se, že pandemický „nástroj“, jak se také smlouva nazývá, bude zaveden v příštím roce, záhy po květnovém summitu WHO. Pokud projde, bude právně závazná pro 194 členů.

WHO pak rozhodne, kdy je krize a jak ji zvládnout. A může se to týkat jak zdravotní tak klimatické krize.

Plandemie covidu byla testovacím provozem. Šéf WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus, to na konferenci řekl zcela otevřeně. Hovořil o jedinečné příležitosti poučit se z chyb pandemie Covid-19 a zajistit, aby se neopakovaly. A to napříč generacemi.

Na závěr konference v Ženevě šéf WHO vyzval členské země, aby podnikly kroky proti falešným zprávám o pandemické dohodě. Protože představa, že by tato dohoda postoupila veškerou autoritu WHO, je lež. Jedná se spíše pouze o dohodu mezi členskými státy a WHO. Vše  bude prováděno v členských státech v souladu s jejich vlastními předpisy.

Tímto prohlášením dává Tedros jasně najevo, jak hloupí si myslí, že lidé jsou. Ve skutečnosti se před našima očima bezostyšně vynořuje globální vězeňský stát pod nejvyšším velením globalistického klubu.

Ostatně, nedávno dokonce renomovaný mezinárodní právník prohlásil, že něco tak diktátorského jako je pandemická smlouva,  za celý svůj dlouhý profesní život neviděl.

V tomto novém řádu má být každý malý detail, až po myšlenky, monitorován a kontrolován. Technologicky je to proveditelné. Za účelem realizace svých plánů schválila WHO na svém zasedání v Ženevě roční rozpočet ve výši více než 6 miliard amerických dolarů.

V budoucnu budou muset členské státy platit o 20 procent vyšší příspěvky. Ale zdaleka to nestačí. Takže hledají investory. Poskytují WHO desítky milionů amerických dolarů. V popředí: USA, Bill Gates, Německo a EU. To jsou skuteční šéfové WHO.

To je v usneseních velmi jasné. Jedním z nich je vymýtit tuberkulózu do roku 2030. Genové injekce Billa Gatese jsou již v přípravě. WHO chce být také hlavou klimatické krize. Jinak by nebylo možné zaručit lidské právo na zdraví. Považuje se také za mírotvůrce a činí tak prostřednictvím globální iniciativy „Zdraví pro mír.“

Další cíl WHO dobře zapadá do tohoto obrazu: do roku 2030 by všichni měli mít zdravotní péči. Se soudním nárokem. To se nazývá „univerzální zdravotní pojištění.“ Jinými slovy, jakési globální zdravotní pojištění. Tento nárok se vztahuje také na  migranty a žadatele o azyl. Členské státy to musí zajistit.

WHO chce také zajistit blahobyt lidí jako součást veřejného zdraví. Fyzicky, psychicky a biologicky. Členské státy pro to musí vytvořit podmínky do roku 2030. To pak bude také řízeno a monitorováno digitálními systémy.

Poznatky z psychologické války mají být aplikovány i v budoucnu a to ve všech aspektech zdraví. WHO hovoří o „behaviorální vědě.“ Zdravotničtí pracovníci mají být rovněž vyškoleni k tomu, aby radili a léčili pacienty v souladu s WHO.

Do budoucna chce specializovaná agentura OSN také podniknout kroky proti používání nekvalitních a padělaných léků. Dárci WHO určí, co spadá do této kategorie. Big Pharma a Bill Gates si už mnou ruce.

Během pandemie jsme zažili, jak něco takového funguje: lék ivermektin byl démonizován jako lék na červy a nebyl schválen pro léčbu Covid-19. A to přesto, že lék získal v roce 2015 Nobelovu cenu za medicínu a samotná WHO jej používá po celém světě.

Důvodem je to, že by nebylo možné vnutit lidem genové injekce, pokud by existoval účinný lék.

Na programu WHO je také manipulace s potravinami. Ta má zabránit nedostatku vitamínů a minerálů, zejména u žen a dětí. Za tímto účelem musí být základní potraviny obohaceny o mikroživiny. Investoři WHO na to budou mít významný vliv. Za tímto účelem musí členské státy vytvořit pokyny a kontrolní mechanismy.

Co se manipulace potravin týká, tak zde je dobré připomenout, že právě do ní již nějakou dobu investuje nemalé peníze  skutečný majitel WHO, Bill Gates. To snad hovoří za vše…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “WHO učinila pandemickou smlouvu neprůchodnou

  1. WHO po falešné pandemii se stala zločineckou soukromou organizací, která oklamala vakcínami celý svět. Pohlaváři měli být dávno postaveni před vojenský soud a eliminováni.

  2. My nesmíme poslouchat. WHO a ti kdo za ní stojí, nás chtějí zničit. Opravdu nemáme co ztratit. Prostě je neposlechneme a budeme žít normálně. Chce to odvahu, ale tu musíme mít, pokud nechceme být otroky. Samozřejmě, obrátit se k Bohu je nutností. Sami na to nemáme. Bude nás málo, kteří prostě neposlechnou. Většina lidí se bude bát a poslouchat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout