Velká Británie: Muslimští vyžírkové protestují proti ubytování v hotelu – chtějí lepší Wi-Fi, soukromé pokoje a větší kapesné (video)

Velká Británie: Muslimští vyžírkové protestují proti ubytování v hotelu – chtějí lepší Wi-Fi, soukromé pokoje a větší kapesné (video)

Skupina převážně mladých muslimů ve vojenském věku, z nichž mnozí připluli do Británie ilegálně v malých člunech přes kanál La Manche, použila své kufry k zabarikádování předních dveří do Pimlico Comfort Inn a uspořádala protest proti tomu, co oni sami považují za „urážlivou životní úroveň“, kterou jim poskytuje britská vláda.

Jídlo zdarma, ubytování zdarma a kapesné těmto nevděčným ilegálním vetřelcům nestačí, zatímco 230 000 britských občanů – mnohdy důchodců, kteří v zemi desítky let odváděli daně –  spí na ulicích.

Skupina byla nedávno převezena z hotelu v Ilfordu v Essexu, ale řekla novinářům, že jejich nové ubytování není podle jejich vkusu a odmítla se vrátit do svých pokojů, dokud jim nebude poskytnuto soukromé ubytování.

„Řekli, že nás přestěhují na jiné, lepší místo. Dali nám toto poštovní směrovací číslo. Když jsme se podívali na Mapy Google, řekli jsme si, oh, to je velmi pěkné. Ale když se dostanete dovnitř, je to jako vězení.

A chovají se k vám velmi, velmi špatně. Zacházejí s vámi jako se zvířetem,“ řekl deníku The Telegraph 21letý íránský státní příslušník, který dorazil do Británie na malém člunu.

Někteří si stěžovali, že již dříve byli v pokojích po dvou, ale nyní se očekává, že budou sdílet pokoj s vlastní koupelnou se třemi dalšími. Skupina si také stěžovala na zápach z toalety a špatný přístup k internetu.

„Nejsme děti, každý by měl mít soukromý pokoj. Potřebujeme soukromý pokoj. Jak mají žít čtyři muži pohromadě?“ ptá se 26letý Afričan, který považuje ubytování financované daňovými poplatníky za nestandardní.

Navzdory skutečnosti, že turisté platili 100 liber a víc za noc, aby tam mohli pobývat.

Richard Tice, vůdce Reformní strany založené Nigelem Faragem, natočil výměnu názorů s iráckým státním příslušníkem jménem Dia, jedním z muslimských migrantů, kteří protestovali proti životním podmínkám.

Žadatel o azyl, který žije z podpory ve Velké Británii po dobu 2 let, si stěžuje, že velikost pokojů a koupelen je příliš malá a má špatné WiFi a nedostává dostatečné kapesné.

Dodal, že „nemůže nic dělat“ s vládním příspěvkem ve výši 8 liber týdně, protože Londýn je příliš drahý, i když poznamenal, že jeho ubytování v hotelu a jídlo jsou zdarma.

Konzervativní poslanec Lee Anderson tento kousek komentoval na Twitteru:

„Pokud se vám nelíbí naše pokoje financované daňovými poplatníky, pak je ve Francii váš starý stan. Víte, kde je Francie? Je to bezpečná země, kterou jste opustili, kde přijmou vaši žádost o azyl.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Velká Británie: Muslimští vyžírkové protestují proti ubytování v hotelu – chtějí lepší Wi-Fi, soukromé pokoje a větší kapesné (video)

  1. Malý pokoj, malé kapesné? Z toho je jen jedno východisko. Táhněte tam odkud jste přivandrovali a třeba i do prdele. Nikdo vás nezval mrdky velbloudí.

  2. Měl by se víc angažovat muslimský starosta Londýna. Event. je ubytovat ve své rezidenci. Když soukmenovci trpí, je třeba si vzájemně pomáhat. Oni mu to jednou vrátí ve volbách..

  3. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout