Objevilo se nových 10 000 obrázků z notebooku Huntera Bidena

Objevilo se nových 10 000 obrázků z notebooku Huntera Bidena

Informace o únicích z notebooku Huntera Bidena byly před volbami v roce 2020 nazývány „dezinformacemi“, aby se záhy potvrdilo, že šlo o naprostou pravdu, která musela být v zájmu zvolení Joe Bidena utajována.

Tedy i zde máme důkaz o tom, že systému nejde o „boj proti dezinformacím,“ ale o boj proti nepohodlné pravdě. Ta se v případě notebooku Huntera Bidena vyzradila velmi rychle poté, co byly některé informace z notebooku již dříve zveřejněny.

Téměř 10 000 fotografií z opuštěného notebooku Huntera Bidena bylo před pár dny nahráno na novou webovou stránku – BidenLaptopMedia.com, která je od spuštění často nedostupná kvůli obrovskému provozu.

Stránka, jejíž dokončení trvalo měsíce, je duchovním dítětem bývalého Trumpova poradce v Bílém domě Garretta Zieglera, který pracoval jako poradce ekonomického poradce Petera Navarra.

Trvalo nám pár měsíců, než jsme prošli fotky, asi 10 000, a upravili genitálie na fotografiích,“ řekl Ziegler a dodal: „Věc číslo jedna, o kterou jde, je pravda a transparentnost.“

Pokud Američané chtějí vědět, jaká je jejich první rodina, dostanou tyto informace. A nebudeme vytahovat fotografie, které vykreslují Bidenovy v dobrém světle.“

Stránka zahrnuje;

Obrázky (s metadaty polohy)

E-maily

Sestavy podezřelé aktivity

Ovlivňování

Deník Ashley Bidenové

A spoustu osobních údajů:

Podle Zieglera bylo redigováno několik fotografií včetně soukromých dat, včetně těch, které obsahovaly čísla sociálního pojištění, bankovní informace a čísla kreditních karet – stejně jako několik nahých fotografií Hallie Bidenové, vdovy po Beau Bidenovi, zesnulému synovi Joe Bidena.

Z mnoha fotografií nalezených na notebooku poskytl Ziegler Fox News Digital dvě nikdy předtím neviděné fotografie z notebooku. Jedna fotografie ukázala, jak se Hunter Biden v roce 2018 přitulil ke své tehdejší milence Zoe Kestanové.

Druhý obrázek – zobrazující řadu drog a obal od kondomu sedící na stole – byl z textové konverzace, kterou měl Hunter s Hallie Bidenovou – vdovou po Beau Bidenovi a bývalou milenkou Huntera Bidena – ve stejném roce.

Ziegler poskytl další informace o typu obsahu, který mohou diváci očekávat na webových stránkách, a uvedl, že některý obsah, který nemá zpravodajskou hodnotu, nebude uveden. –Fox News

„Existují například screenshoty z her Candy Crush, kde jsme si docela jisti, že pro ně neexistuje absolutně žádná zpravodajská hodnota,“ řekl. „Takže to bude, řekl bych, 98% fotografií na zařízení, celkem asi 10 000, i když to bude o něco méně.“

„Bude to naprosto autentická ukázka fotografií na zařízení,“ pokračoval.

Upozorňuji, že na web se dá jen velmi těžko dostat, protože zájem je obrovský a web je silně přetížený. Obzvlášť pokud chcete shlédnout obrázky nebo se dostat na domovskou stránku, tak to chce notnou dávku trpělivosti.

Celkem bez problémů se však dá dostat na stránky s psanými dokumenty (e-maily, deník, aktivity..).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Objevilo se nových 10 000 obrázků z notebooku Huntera Bidena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout