Německo si zvolilo nejkrásnější topmodelku

Německo si zvolilo nejkrásnější topmodelku

Již při nedávné volbě německé Miss se mezi 10 finalistkami královen krásy objevili dva biologičtí muži. Ani jeden nakonec korunku nezískal, ale pro diváky i další kandidát(k)y na Miss již byla vytvořena jakási norma, takže je takřka jisté, že dřív či později bude německou královnou krásy muž.

Nicméně právě v soutěži o nejhezčí německou topmodelku již muž v minulosti vyhrál.

O tom, jak bere Německo „woke“ ideologii vážně, jsme se mohli přesvědčit i při letošní soutěži německé topmodelky roku. Pomineme-li fakt, že mezi finalistkami byly zejména černošky, takže spíš by se dalo tipovat na soutěž organizovanou někde v Africe, pak i sama vítězka jasně potvrzuje, že víc než o krásu jde dnes již o ideologii.

Nebo se snad mění ideály krásy spíš na ty barokní? Ostatně, posuďte sami:

Obraz

Zatímco v jednu dobu se tedy jako topmodelky prezentovaly podvyživené anorektičky, dnes se jde do opačného extrému. To ostatně ukazovala například i nedávná reklama Adidasu nebo Calvina Kleina, ale i v televizních reklamách můžeme vidět stále více nejen „oplácaných,“ ale dokonce i morbidně obézních „modelek.“

Dosud měly tyto soutěže nějaké mantinely – ať už váhové, či věkové. Nyní se zdá, že již není mantinel vůbec žádný. Také v soutěži německých topmodelek měla nejstarší 49 let, což byl dosud pro modelky již dávno důchodový věk.

K čemu je pak jakákoli soutěž, pokud nemá žádná pravidla?

Nicméně asi nejvíc je v případě této soutěže komentován fakt, že ANI JEDNA z vítězek na prvních třech místech není typická Němka. Německo je tak snad ještě víc „woke“ než USA, kde je přece jen v populaci víc černochů než v Německu.

V zemi s tak malou černošskou populací komentátoři spekulují, že to byla snaha německého Next Top Model udržet woke ideologii a dokonce podpořit přijetí výměny obyvatel v německé společnosti, proti které se Němci stále více vymezují, jak ukazují průzkumy.

Není to poprvé, co pořad propagoval kontroverzní témata. Německá publicistka Anabel Schunke zveřejnila tweet o vítězi roku 2021, což byl ve skutečnosti biologický muž, který si změnil pohlaví na ženské a porazil všechny biologické ženy.

„Každý, kdo si stěžuje na první až třetí místo v německé Next Top Model, pravděpodobně už zapomněl, že krásná Soulin (Omar) prohrála v roce 2021 s biologickým mužem,“ napsala Schunkeová.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Německo si zvolilo nejkrásnější topmodelku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout