Důvěrný dokument společnosti Pfizer ukazuje, že společnost zaznamenala 1,6 milionu nežádoucích příhod téměř ve všech orgánech

Důvěrný dokument společnosti Pfizer ukazuje, že společnost zaznamenala 1,6 milionu nežádoucích příhod téměř ve všech orgánech

O tom, že genové injekce jsou spíš než údajné očkování (jehož původní definici ovšem nesplňují) biologické zbraně, snad nemůže pochybovat nikdo, kdo četl alespoň část výstupů z odtajněných dokumentů Pfizeru, které měly být původně drženy v tajnosti dlouhých 75 let.

Pfizer účelově lhal a tyto lži přebírala i věčně prolhaná média, která si však uzurpovala patent na jedinou pravdu. Lhal o dvou dávkách a „tečka,“ lhal o 90% účinnosti, lhal o tom, že se očkovaný nenakazí covidem, lhal o stádní imunitě a o tom, že očkovaný nebude infekční.

Jak přiznala zástupkyně Pfizeru, která byla „grilována“ na půdě europarlamentu, tak  Pfizer od začátku nemohl garantovat, že se očkovaný nenakazí, i když zpočátku propagandisté tvrdili opak.

A především jedna mantra, stále opakovaná mainstreamem, byla lží, která měla zajistit nejen tučné zisky samotnému Pfizeru, ale i zkorumpovaným propagandistům.

Tou lží bylo, že „vakcíny jsou bezpečné a účinné.“

Společnost Pfizer vám přináší více než 10 000 kategorií téměř 1,6 milionu nežádoucích příhod – mnohé z nich jsou velmi vážné!

Jistě jste to neslyšeli ve zprávách, ale v posledních několika měsících byly zveřejněny farmakovigilanční dokumenty společnosti Pfizer požadované Evropskou agenturou pro léčivé přípravky

Ukazují, že společnost Pfizer věděla velmi brzy o děsivém rozsahu škod. Dokument ze srpna 2022 ukazuje, že společnost již zaznamenala následující úrovně poškození vakcínou:

 • 508 351 jednotlivých případů nežádoucích příhod s 1 597 673 příhodami;
 • Třetina nežádoucích příhod byla klasifikována jako závažná, což je výrazně nad standardem bezpečnostních signálů, což je běžně 15 %;
 • Ženy hlásily nežádoucí účinky třikrát častěji než muži;
 • 60 % případů bylo hlášeno s neznámým nebo nedoléčeným výsledkem, takže mnoho případů poškození zdraví nebylo dočasných;

Většina případů se vyskytla ve věkové skupině 31–50 let a 92 % nemělo žádné komorbidity, takže je vysoce pravděpodobné, že toto rozsáhlé, náhlé poškození způsobila vakcína.

Tato čísla sama o sobě naznačují, že všechna očkování proti COVID by měla být nefinancovaná z pojištění a je třeba okamžitě odstranit ochranu odpovědnosti výrobců.

Nedávný evropský dokument je ještě víc zničující, protože zmiňuje 1,6 milionu nežádoucích příhod pozorovaných společností Pfizer, které rozděluje podle kategorií a podkategorií stížností a poškození zdraví.

Důvěrný 393stránkový dokument společnosti Pfizer z 19. srpna 2022 ukazuje, že společnost Pfizer monitorovala více než 10 000 diagnostických kategorií, z nichž mnohé jsou velmi závažné a vzácné. Například:

 • Prostřednictvím nahrávek si byla společnost Pfizer vědoma 73 542 případů ve 264 kategoriích cévních onemocnění. Mnohé z nich jsou vzácná onemocnění.
 • Jednalo se o stovky kategorií poruch nervového systému, celkem 696 508 případů.
 • Bylo zaznamenáno 61 518 případů z více než 100 kategorií očních onemocnění, což je u poškození vakcínou neobvyklé.
 • Vyskytlo se také více než 47 000 poruch sluchu, včetně téměř 16 000 případů tinitu, které dokonce výzkumníci z Mayo Clinic brzy rozpoznali jako běžný, ale často zničující vedlejší účinek.
 • Bylo zaznamenáno přibližně 225 000 případů onemocnění kůže a tkání.
 • Bylo tam asi 190 000 případů respiračních onemocnění.
 • Je znepokojivé, že se vyskytlo více než 178 000 případů poruch reprodukce nebo prsou, včetně poruch, které byste nečekali, jako je 506 případů mužské erektilní dysfunkce.
 • Velmi znepokojivé je, že po očkování bylo pozorováno více než 77 000 psychiatrických poruch, což odráží výzkum a bylo to i potvrzeno dr. Peterem McCulloughem, který pozoroval případové studie ukazující, že psychóza koreluje s očkováním.
 • 3 711 případů nádorů – benigních a maligních
 • Také šlo o téměř 127 000 srdečních onemocnění, pokrývajících celou škálu asi 270 kategorií poškození srdce, včetně mnoha vzácných onemocnění, časté byly případy myokarditidy.
 • Existuje více než 100 000 krevních a lymfatických poruch, pro které existuje množství literatury spojující je se spike proteinem.

Když si přečtete, co společnost Pfizer věděla již dříve, a porovnáte to s nezávislými studiemi, je jasné, že většinu těchto vedlejších účinků nikdo nemohl odmítnout jako náhodné onemocnění. 

Zde je seznam 3 129 případových studií prokazujících na poškození vakcínou v každém orgánovém systému pozorovaném v tomto dokumentu společnosti Pfizer.

Děsivé je, že existují stovky mimořádných neurologických poruch, které lze vysledovat až k systémovému selhání vakcín, což je skutečnost, která výrobcům a regulačním orgánům byla zjevně lhostejná. 

Jedním z notoricky známých případů poškození vakcínou byla Maddie de Garay, teenagerka z Ohia, která se stala doživotně invalidní ihned poté, co se zúčastnila klinické studie společnosti Pfizer. Věděli dokonce o 68 případech této vzácné diagnózy, chronické zánětlivé demyelinizační polyneuropatie.

Široká škála zdravotních problémů postihujících každý jednotlivý orgánový systém je prostě mimořádná. Přesto FDA zločinně popisuje vakcínu Pfizer jako bezpečnou a účinnou dodnes. K dnešnímu dni je na etiketě uvedeno, že se jedná o plně ochrannou vakcínu a také neuvádí všechny tyto nežádoucí účinky, jak vyžaduje zákon.

Nedávno Peter Doshi, redaktor British Medical Journal, napsal dopis FDA, ve kterém naléhal na agenturu, aby aktualizovala označení tak, aby odráželo fakta, která jsme se o očkování dozvěděli. Zejména požádal, aby byly na etiketě uvedeny následující vedlejší účinky:

 • multisystémový zánětlivý syndrom u dětí, plicní embolie, náhlá srdeční smrt, neuropatické a autonomní poruchy, snížená koncentrace spermií, silné menstruační krvácení a detekce mRNA vakcíny v mateřském mléce.

Příčinný vztah mezi všemi těmito vedlejšími účinky a vakcínou je podpořen rozsáhlým výzkumem, průzkumy a systémy hlášení nežádoucích účinků.

FDA však popřela příčinnou souvislost mezi některým z těchto vedlejších účinků a vakcínami COVID. I když byl FDA požádán, aby na etiketě objasnil, že vakcíny nebrání přenosu, FDA odpověděl: „Nejsme spokojeni s tím, že o tom existuje rozšířená mylná představa.“

A podobně se ke genovým přípravkům přistupuje nejen v USA, ale také ve většině evropských zemí. Mnohde se i přes výše uvedená fakta doporučují další a další „posilovače.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Důvěrný dokument společnosti Pfizer ukazuje, že společnost zaznamenala 1,6 milionu nežádoucích příhod téměř ve všech orgánech

 1. Jen blázen jde proti přírodě, kdy na rýmu z laborky užívá cosi z laborky zahalen do něčeho, co zachytává soplance a z druhé strany hnisu či krve stříkance, co jinak slouží na velmi zdravé přidušení mimo operační sál…
  Teď zbývá otázka, zda si příroda s tfujzrem pořádí (a to není vůbec špatně našeptáno).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout