WHO vydává varování před „neobvyklým“ nárůstem závažných případů myokarditidy u novorozenců a kojenců

WHO vydává varování před „neobvyklým“ nárůstem závažných případů myokarditidy u novorozenců a kojenců

Je všeobecně známo, že myokarditida je velmi často způsobena genovými injekcemi – a to zejména u mladých lidí. Je tedy více než pravděpodobné, že děti mnoha žen, které si nechaly aplikovat mRNA injekce (pokud se jim nakonec podařilo otěhotnět), budou podobně postiženy.

Světová zdravotnická organizace (WHO) bije na poplach kvůli významnému nárůstu případů „těžké myokarditidy“ u novorozenců a kojenců ve Walesu a Anglii.

WHO vydala v úterý varování, v němž upozornila na znepokojivý nárůst těchto závažných případů myokarditidy mezi červnem 2022 a březnem 2023 a doporučila zvýšenou informovanost a další vyšetřování základních příčin.

„Dne 5. dubna 2023 informovalo národní kontaktní místo IHR pro Spojené království WHO o nárůstu závažné myokarditidy u novorozenců spojené s enterovirovou infekcí ve Walesu,“ uvádí tisková zpráva.

S myokarditidou bylo hospitalizováno deset novorozenců a jeden z nich zemřel.

„Mezi červnem 2022 a dubnem 2023 byla u deseti hospitalizovaných novorozenců s pozitivním enterovirovým testem polymerázové řetězové reakce (PCR) zjištěna myokarditida. Sedm z deseti případů mělo další podtypizaci. K 5. květnu 2023 byl jeden pacient stále hospitalizován a jeden zemřel.“

Podle zástupce britské agentury pro zdravotní bezpečnost (UKHSA), který hovořil s The Epoch Times, bylo v Anglii také pět případů myokarditidy.

Myokarditida, zánět srdečního svalu, může vést k významným komplikacím a v závažných případech dokonce vést k srdečnímu selhání. Typicky, enterovirové infekce u novorozenců a malých kojenců mají tendenci být mírné a sebeomezující. Nedávný nárůst případů závažné myokarditidy s nepříznivými výsledky v této populaci je však velmi neobvyklý a vyžaduje okamžitou pozornost.

„Ačkoli enterovirové infekce jsou u novorozenců a malých kojenců běžné, hlášený nárůst myokarditidy s vážnými následky u novorozenců a kojenců spojených s enterovirovou infekcí je neobvyklý,“ uvedla WHO.

WHO dodala, že epidemiologická šetření probíhají…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “WHO vydává varování před „neobvyklým“ nárůstem závažných případů myokarditidy u novorozenců a kojenců

  1. Následky klasické „léčby a prevence“ se dostavují velmi rychle. Když chcete být zdravý vyhýbejte i s dětmi všem zdravotníkům napojených a odměňovaných systémem.

  2. áno, treba dôsledne vyšetriť príčinu, určite to bude mať súvis s klimatickou zmenou, emisiami CO2 a dusíka. A treba hľadať nielen príčinu, ale aj prevenciu. Určite by pomohlo, keby si zodpovední budúci rodičia ešte pred plánovaným rodičovstvom dali booster a prešli na stravu bohatú na bielkoviny, napr. hmyz obsahuje bielkoviny medzi 40 až 60 % a obsahuje živiny ako zinok, aminokyseliny a vitamíny.
    Existujú aj nezodpovední rodičia, ktorí rodičovstvo neplánovali a neupravili si životosprávu, ale nič nie je stratené. Myokarditida postihuje predovšetkým chlapcom, takže hneď po narodení chlapcom ufiknúť pipíka a vyrobiť umelú vagínu a budú zdraví ako rybička. Pre istotu ale im treba začať podávať blokátory puberty a nejaké tie hormóny a aby sa aj po duševnej stránke dobre vyvíjali, treba ich zapísať čo najskôr do škôlky, aby im mohli chodiť draq queens čítať rozprávky a maznať sa s nimi. Veď každý predsa vie, že deti potrebujú nežný dotyk. Vlastne tuším podľa OSN deti dnes potrebujú pohlavný styk?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout