USA: „Chtěli jsme jen tak zabít bělocha“

USA: „Chtěli jsme jen tak zabít bělocha“

V USA jsou v souvislosti se štvaním proti bělochům ze strany médií i „woke“ politiků a celebrit na každodenním pořádku útoky na bělochy ze strany černochů,  o čemž se ovšem nepíše tak jako před časem o případu kriminálníka Floyda, který zemřel při zatýkání.

I přes zcela jasné statistiky, které uvádí, že je mnohem víc případů černochů, kteří zavraždí bělocha, než naopak, jsou nyní právě černoši prezentováni jako oběti „bílé nadřazenosti.“

V současné době vyplácené reparace černochům, nekonečné štvaní v médiích i kvóty, které dávají v mnoha oblastech přednost barevným, však ukazují, že těmi diskriminovanými jsou dnes v USA běloši.

Dalším důsledkem prosazování protibělošského rasismu jsou právě časté útoky na bělochy, jako například ten poslední, kdy se jednoduše dva černoši rozhodli, že si jen tak zastřelí bělocha…

Louisiana: Policie v Kenneru tento týden odhalila rasový motiv při zabití 66letého údržbáře.

Dva podezřelí černoši, Tahj Matthews, 23 let a Maurice Holmes, 25 let, se přiznali ke své roli při zabití Lawrence Herra, když minulý měsíc opravoval poštovní schránku.

Jeden z podezřelých řekl policii, že „chtěl jen zabít bělocha“.

Matthews a Holmes byli oba obviněni z vraždy prvního stupně v souvislosti se smrtelnou střelbou z 10. dubna.

Policie uvedla, že jeden ze dvou podezřelých se přiznal ke své roli ve zločinu a vysvětlil, že jen chtěli jít ven a „zabít bělocha.“

Tahj Matthews (23) a Maurice Holmes (25) byli obviněni z vraždy prvního stupně v souvislosti se zabitím pana Herra. 66letý údržbář, známý také jako „Peanut“, byl zastřelen 10. dubna, zdánlivě bez varování, při opravě poštovní schránky na Kenner’s Georgetown Place.

„Nenašli jsme žádný vztah mezi obětí a podezřelými,“ řekl v úterý (9. května) policejní šéf Kenneru Keith Conley. „Ve skutečnosti byla oběť zády k podezřelým, když byly vypáleny výstřely.“

Při úterním předběžném slyšení u magistrátního soudu v Jefferson Parish detektiv policie Kenner Nicolas Engler vypověděl, že Matthews a Holmes byli zachyceni na videu pořízeném v bytovém komplexu Clemson Drive jen dvě hodiny před vraždou.
Policie zvažuje možná obvinění ze zločinu z nenávisti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

8 thoughts on “USA: „Chtěli jsme jen tak zabít bělocha“

  1. Lide maji kratkou pamet, nebot nechteji napravit svoji krvavou minulost, ktera jim prekazi v jejich banalni kariere zivota. Je to neustale se opakujici cyklus jejichz pocatecni pricina je utopena v zapomeni, protoze nasledek toto previsuje a prekryva. Takze ponauceni a odcineni z objektivni minulosti neni zrovna aktualni, dle techto indicii vidime povrchni uroven teto formy zivota. Zname verbalni rovnovahu kauzality, ale jeji polarita je pro nas zivotne dulezitejsi, takze jaka budoucnost je v ocekavani?

  2. Jediný problém je v tom, že býlí se nechají černým sajrajtem a nejen jimi, beztrestně vyvražďovat přitom moc dobře vědí že vlády, ba ani orgány v trestném řízení nehnou prstem aby tomu bránili. Pokud mohou vraždit negři, byť se to omlouvá mentalitou, proč se nezačnou bílí bránit samy? Prostě to chování býlích nedává smysl.

  3. Aj ministerka spravodlivosti v úradníckej vláde maďarského šovinistu Ódora Jana Dubovcová nenávidí bielu rasu, všemožne podporuje Cigáňov a nepriamo schvaľuje cigánsky teror proti bielym Slovákom. Už od čias, čo bola ombudsmankou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout