Europoslanec v EU o politice Green dealu: „Zastavte klimatickou diktaturu!“ (video)

Europoslanec v EU o politice Green dealu: „Zastavte klimatickou diktaturu!“ (video)

Na půdě EU se občas objeví i docela odvážná prohlášení, z nichž mnohá jsou pronesena z úst holandských europoslanců.

Také tentokrát měl jeden z europoslanců proslov, který odhalil klimatické lži šířené EU. V úterý 9. května proběhla na europarlamentní půdě debata o tom, jak zapojit do plnění cílů zelené agendy i občany.

Lidé jsou prý špatně informováni o údajném dopadu výrobků na životní prostředí, jak tvrdí EU..

„Spotřebitelé nejsou špatně informováni o dopadu výrobků na životní prostředí. Ne, spotřebitelům se přímo lže,“ prohlásil europoslanec FVD Marcel de Graaff během debaty.

„Samotná EU lže a klame o zemědělské produkci, o CO₂, o naftových a benzínových autech, aby prosadila klimatickou agendu,“ pokračoval de Graaff.

„Farmáři se starají o ekologii. Díky CO₂ rostou rostliny lépe a elektromobily jsou více znečišťující než vozidla s naftovým nebo benzínovým motorem. A kvůli bateriím do elektromobilů nechává EU děti pracovat v kobaltových dolech.

Solární panely obsahují vysoce toxické olovo a kadmium a vyřazené větrné turbíny plné fluoridu sírového jsou pohřbeny, protože recyklace je příliš drahá,“ vyjmenovává poslanec.

De Graaff zdůraznil, že EU musí ukončit svou klimatickou diktaturu, která obírá občany o poslední peníze a svobodu, a zastavit vyvlastňování farmářů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Europoslanec v EU o politice Green dealu: „Zastavte klimatickou diktaturu!“ (video)

  1. je to zle když si vspomeneme že Green Deal v roce 2020 podpořil právě Babiš a Fiala jej ještě spřisnil na dopravu a domacnosti s EU musime ven jinak to nevidím EU je dnes ještě horši než v roce 2015 tehdy nám cpali migranty po cele EU skrze kvoty dnes to je Green Deal, emisni povolenky, povinné renovace nemovitosti, digitalizace, dokonce na konci roku 2021 Ursula Lejnova uvažovala o mandatornim očkovani po cele EU musime ven ale kdo to uděla SPD je jedina uplně sama na tohle jsme skutečně v hajzlu a až bude platit pandemická smlouva WHO zavřou nás do Lagru stejným spusobem jako zavirali naše předky ten nacismus se nám vždycky v nějake formě vrati

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout