Neuvěříte, jak chce řešit magistrát švédského města zločinnost muslimských gangů po letošních 37 přestřelkách

Neuvěříte, jak chce řešit magistrát švédského města zločinnost muslimských gangů po letošních 37 přestřelkách

Ve Švédsku je již mnoho ghett, která plně ovládly muslimské gangy – a mnohdy se to dokonce týká celých měst, která jsou sužována nebývalou kriminalitou a častými přestřelkami konkurenčních gangů. Ty zpravidla bojují o území, na němž se většinou živí prodejem drog, plně tolerovaným systémem.

Ovšem taková města se také vyznačují voleným zastupitelstvem, které sestává z vítačských stran, což je již vzhledem k demografickému složení docela logické.

Takové zastupitelstvo pak nemá příliš zájem nějak razantně zasahovat do muslimských komunit a pokud se již na nátlak těch občanů, jimž vadí, že se jejich město stává válečnou zónou, přece jen rozhodnout přistoupit k řešení, většinou jde o něco, co muslimy nijak neurazí, ale na druhé straně to ani nemá vliv na zastavení rostoucí kriminality.

Podobné jednání však jen ukazuje, jak daleko již došlo soustavné a letité vymývání mozků tamnímu obyvatelstvu.

Eskilstuna je město, které bylo velmi těžce zasaženo násilím gangů s častou střelbou. Nyní magistrát údajně napraví vývoj tím, že výtvarnice namaluje na rozvodnu „graffiti umění“. To údajně přispívá k pocitu bezpečí v oblasti.

Eskilstuna má od začátku roku na kontě 37 střeleb. Policie je nucena přerozdělit velké zdroje na řešení násilí gangů. Výsledkem je nyní, že mnoho masových trestných činů, jako jsou krádeže, podvody a vandalismus, není vůbec vyšetřováno.

Oblastí, která se vyznačuje častou střelbou, je čtvrť Nyfors. Obec se nyní zaměřila na zvýšení bezpečnosti v Nyfors tím, že najala umělkyni Shora Dehnavi, která umístí své graffiti umění na rozvodnu na náměstí před ICA Nyfors. Místo navíc dostane i nové osvětlení.

„Cílem je učinit místo atraktivnějším, protože se zde lidé rádi potloukají. Mělo by to přispět k pocitu bezpečí,“ říká umělkyně Shora Dehnavi SR.

Prokurátorka Anna Asklöfová na Facebooku píše, že Eskilstuna má v rámci Evropy jedno prvenství: je městem, kde se střílí nejčastěji. Prokurátorka Asklöfová, která je také zapojena do Umírněné strany (pozn.: jedna z vládních stran), není přesvědčena, že tento koncept bude mít v obci nějaký význam.

Tolik zpráva z nejméně bezpečného města v Evropě (předpokládám, že je spíš myšleno v rámci EU). Vše nasvědčuje tomu, že právě toto město má skvěle nakročeno k brzkému převzetí některým ze soupeřících gangů.

Beztak se tam již většina zločinů ani nevyšetřuje, což jen podporuje domněnku, že se město postupně začíná přeorientovávat na právo šaría, podle kterého by byly zločiny směrem k bezvěrcům přijatelnými.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Neuvěříte, jak chce řešit magistrát švédského města zločinnost muslimských gangů po letošních 37 přestřelkách

  1. Zločinci jsou hlavně ty kteří je sem sváží ,lákají na lepší život a peníze, jsou to vlády a různé mimovládky co je oblbují . Na globalistické zrůdy je potřeba zaměřit pozornost protože vytváří umělé , zbytečné ,cílené problémy aby dosáhli svůj cíl. Chtějí nenávist mezi lidmi ,mezirasovou nenávist a míchání kultur. Normální inteligentní člověk nechce míchat svou rasu je jedno jaké barvy pleti je . https://www.youtube.com/watch?v=qpjhSmoodu0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout