Už za týden se bude na summitu WHO schvalovat konečná podoba MZP a pandemické smlouvy. Kdy začnou platit?

Už za týden se bude na summitu WHO schvalovat konečná podoba MZP a pandemické smlouvy. Kdy začnou platit?

Již nějakou dobu se vedla polemika o tom, kdy by měly být schváleny Mezinárodní zdravotní předpisy (MZP) a pandemická smlouva, přičemž termín jejich konečného schválení se různě měnil.

To se týká zejména MZP, které měly být schváleny již letos, ale nakonec se mají na základě připomínek EU a USA poněkud měnit – samozřejmě tak, že konečná verze bude ještě horší než ta původní, navržená WHO.

Co se týká pandemické smlouvy, tak její schválení bylo již vloni stanoveno na rok 2024, což se nijak nemění. Zde je zásadním problémem fakt, že se proti ní postavilo relativně hodně zemí – zejména z Afriky – a panovala obava, že by nemusela být při dřívějším hlasování dodržena potřebná 2/3 většina.

Mezitím již samozřejmě probíhá postupný nátlak na dotčené země tak, aby se jich co nejvíc podařilo postavit na tu „správnou stranu.“

V případě MZP již obava o to, že by nebyly schváleny rozhodně nepanuje, tam totiž ke schválení postačí prostá většina hlasů.

Navrhovaná mezinárodní smlouva (CA+) a dodatky k Mezinárodním zdravotním předpisům(MZP) staví na rostoucím programu centralizace pravomocí k vyhlašování zdravotních krizí a reakci na ně.

Vše má být vedeno Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a přidruženými soukromými mezinárodními organizacemi. Jejich cílem je rozšířit cyklus intenzivního dohledu, identifikace hrozeb, předepsaných populačních omezení a lékařské reakce, která přesahuje národní povinnosti a přímou kontrolu zasažené populace.

Jde o vyvrcholení rostoucí soukromé a podnikové kontroly nad WHO a mezinárodní zdravotní politikou, která je řízena komerčními imperativy rozšířit trhy se zdravotnickým zbožím.

Ve skutečnosti tak bude svět – co se zdravotnické politiky týká – ovládán hrstkou farmaceutických korporací a WHO, kterou de facto vlastní Bill Gates.

Návrh změn MZP:

 • Rozšíření definic pandemií a mimořádných událostí v oblasti veřejného zdraví, včetně zavedení termínu „potenciální“ škoda namísto skutečné škody. Rozšiřuje také definici zdravotnických produktů tak, aby zahrnovala jakékoli zboží nebo proces, který může ovlivnit reakci nebo zlepšit kvalitu života. Může tak zasahovat i do oblasti klimatu pod záminkou, že údajné klimatické změny mají vliv na zdraví.
 • Změna doporučení MZP z „nezávazných“ na požadovaná opatření, která se státy zavazují dodržovat a implementovat pod hrozbou pokut v případě jejich nedodržování.
 • Posílení schopnosti generálního ředitele nezávisle vyhlašovat mimořádné události .
 • Zavést komplexní proces povinného dohledu ve všech zemích, který bude WHO pravidelně ověřovat prostřednictvím mechanismu kontroly jednotlivých zemí.
 • Umožnění WHO sdílet údaje o zemi bez jejího souhlasu .
 • WHO má získat kontrolu nad zdroji určitých zemí, včetně požadavků na finanční příspěvky a poskytování duševního vlastnictví a know-how .
 • Zajistit národní podporu pro prosazování cenzurních opatření WHO, aby se zabránilo volnému šíření protichůdných přístupů a informací.
 • Změna stávajících pravidel MZP týkajících se jednotlivců z nepovinných na povinnávčetně uzavření hranic, cestovních omezení, uzavření (karantény), lékařských prohlídek a medikace jednotlivců. To by rovněž zahrnovalo požadavky na injekční aplikaci WHO nařízených vakcín nebo jiných léků.

 

Pandemická smlouva:

 • Založení nové mezinárodní sítě péče pod dohledem WHO.
 • Financování struktur a procesů prostřednictvím požadavku, že ≥5 % státního rozpočtu na zdravotnictví musí být použito na mimořádné události ve zdravotnictví.
 • Zřízení nadnárodního „řídícího orgánu“ pod záštitou WHO, který bude dohlížet na celý proces.
 • Rozšíření záběru zdůrazněním agendy „Jedno zdraví,  definované jako uznání, že velmi široká škála aspektů života a biosféry může ovlivnit pohodu, a proto spadá pod definici „potenciální“ mezinárodní zdravotní nouze.

Časový harmonogram

A nyní to nejdůležitější.

O smlouvě a dodatcích k MZP se má hlasovat na Světovém zdravotnickém shromáždění v květnu 2024.

Pandemická smlouva vstoupí v platnost měsíc po ratifikaci (je třeba souhlas 2/3 členských zemí).
Změny MZP by vstoupily v platnost na začátku roku 2025 pro všechny země, které budou v té době členem WHO.
Obojí by vstoupilo v platnost podle mezinárodního práva.

Za týden tak dojde k projednávání obojího, což znamená, že i vzhledem k připomínkám EU a různých členských zemí ještě zřejmě dojde k úpravám, budou-li oba dokumenty na summitu schváleny většinou zástupců členských zemí.

O dalších úpravách dokumentů vás samozřejmě budu průběžně informovat, nicméně podle návrhů budou tyto úpravy již jen k horšímu.

Podle předpokladů by pak pandemická smlouva začala platit zřejmě ještě někdy ve druhé polovině příštího roku, zatímco MZP od roku 2025.

Rok 2025 by tak byl „ideální“ k vytvoření další plandemie, tentokrát však pod plnou kuratelou WHO a jejích zástupců v jednotlivých členských zemích. Ti by již dohlédli na to, aby nikdo jen tak povinné injekci neunikl…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Už za týden se bude na summitu WHO schvalovat konečná podoba MZP a pandemické smlouvy. Kdy začnou platit?

 1. nejhorší na tom asi bude to že nová pandemie muže byt skutečná ale bude to z následku těch vakcín když chceš srazit populaci na 500 milionu po celém světě musí se na to tvrdě jestli chceme tohle ustat Fialova vláda musí padnout a SPD s Trikolorou a strana PRO musí mit v připadných předčasných volbách silny mandat na tolik aby bez nich nebylo možné sestavit většinovou vládu jinak to nepujde obavám se ANO chce jít do vlády s ODS kdyby tak nahodou ODS zmizela ze sněmovny a třeba by tim zesilila silně strana PRO pak máme šanci s tehle šilene totality utect jinak to do nás budou rvát nasilim 💀

 2. je nutné si i připomenout že na rok 2025 by mohlo dojit i k federalizaci evropy Martin Schultz z Německé SPD to řikal pokud se nepletu ještě někdy v roce 2016 a vzhledem k tomu jak si EU uzurpuje čim dal tim vice pravomoci tak se k tomu zřejmě skutečně bližime tady je několik článku z minulosti https://www.google.com/search?client=opera&q=martin+schultz+federalizace+evropy&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#bsht=Cgdic2h3Y2hwEgQIBDAB

 3. Rakušaci před timhle šilenstvim možná utečou pokud v tomhle roce vyhraje parlamentni volby FPO, Slovaci mají volby na konci záři tak by měli volit skutečně moudře a sformovat se Polsko má myslím taky v tomhle roce volby do parlamentu ale ani jejich dnes vládni PIS by si snad tohle nedovolila dat povinně a tím pohřbit V4 nejslabší članek V4 jsme my Češi 😕

 4.                                                                                                                    
     ★                                 ★                     ★                                      ★                                   
                                                                    
       Таkžе νšісhпі νуɾоbіt, рřірɾаνіt zbɾапӗ, štítу а zíѕkејtе оdνаhu је роužít!
                                                                                                                                    
      Јаk řеkl јеdеп mоudɾý člоνӗk:                                                                                                                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                 
                                   “⋁  á  l  k  а   је   о  ѕ  о  b  п  í  !“                                                                     
                                       
                                                                                  
        Α tоtо је оѕоbпí Ⅾ  О  Ѕ  Т  !

     ★                                 ★                     ★                                      ★                                   
                                               

 5. Eliminace lidstva v plnem proudu!!! Otravena voda, otravene jidlo, potraviny,v ovzdusi plno jedovatych latek z chemtrails, fluor v zubnich pastach, jedy ve vakcinach, jedy kam se podivas vsude dokola!!! A jim zalezi na zdavi populace??? Kdo temto lzim veri je opravdu malomyslny!!! Na jednu stranku je mnoho zbytecnych jedliku kerych je se treba co nejdrive zbavit a na druhou stranku se tvari jak moc jim zalezi na zdravi a zivotech lidi!! Honem rychle se dej zabodnout co nejrychleji zdechni a udelej tecku za svym zivotem!!! Timto davaji jasne najevo ze metody depopulace jsou pomale a je treba pritvrdit!!! Jakymkoliv zpusobem!! Samozrejme pod zastitou zachrany zivotu!! A lide jim na tu jejich libustku opet naleti a zase bude o par jedliku mene!!! Tak to ti zmrdi tady ridi!!! A verim ze zabodani si daji urcite par dalsich sleh pro svoje zdravi!!! Tak to dekuji, nechci!!!

  1. Kľúčovou otázkou je, kedy umrie kritické množstvo opichancov na tie super vakcínky, čo si dali pichnúť. Od toho sa bude odvíjať ozaj veľa vecí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *