Likvidace holandských farmářů: EU zakázala, aby se přestěhovali do jiné země EU, musí své podnikání úplně zrušit

Likvidace holandských farmářů: EU zakázala, aby se přestěhovali do jiné země EU, musí své podnikání úplně zrušit

Jak již víte, tak více než 3 tisíce holandských farmářů má být (nebo již je) vyvlastněno. Nuceně odkoupené farmy pak budou sloužit ke zcela jiným účelům – někde již staví nové azylové domy, jinde se oblast ponechává ladem.

Pro mnohé farmáře to ovšem není jen práce, ale především rodinné dědictví, protože farmy se dědí mnohdy po staletí z generace na generaci. Zemědělci pak jinou práci mnohdy neumí, takže pro ně bude velmi těžké se uplatnit v jiném oboru.

Podmínkou totiž je, že zemědělec, který svoji práci opustí, již nesmí v oboru podnikat. Mnoho farmářů se nakonec rozhodlo, že to vyřeší tak, že své podnikání přestěhují jinam v rámci EU, jenže ani to není možné.

Na příkaz Bruselu musí každý farmář, který ukončí podnikání na základě likvidace farem v rámci boje proti uhlíku a dusíku, zcela ukončit svoji činnost. Tedy bude mít zakázáno začít podnikat kdekoli jinde na území EU.

Vyvlastněným zemědělcům tak nezbývá, než si zjistit situaci mimo EU, zda by nebylo možné podnikat jinde –  nebo se jednoduše své práce navždy vzdát a přeorientovat se na jiný obor.

Již několik zemědělců na oznámení, že i jejich farma je na „seznamu,“ reagovalo tím nejzazším způsobem – spáchali sebevraždu. A to je teprve začátek, hlavní vlna odkupů teprve čeká, včetně stejného osudu v případě zemědělců z dalších zemí 4. říše.

Evropská komise podporuje  plány nizozemské vlády vypořádat se s velkými producenty dusíku. Díky tomu lze ty největší producenty dusíku a uhlíku rychle vykoupit.

Kabinet chce nabídnout zhruba 3 000 zemědělců, kteří žijí a podnikají v okolí oblastí Natura 2000 až 120 procent tržní hodnoty jejich společnosti, pokud ihned ukončí činnost. Program obdrží i další chovatelé dobytka.

Pozoruhodný detail: zemědělci, jejichž farmy budou nuceně vykoupeny, nesmějí přestěhovat své chovy dobytka na jiné místo v Nizozemsku nebo do jiné země EU.

Komentátorka Eva Vlaardinerbroeková odpovídá: „Dělají to takhle: dávají farmářům nůž na krk. Je to všechno tak opovrženíhodné.“ Vlaardinerbroeková, která dává paralelu se Sovětským svazem, pochybuje, zda je to vůbec legální.

Pokud by totiž zemědělci s výkupem nesouhlasili, byl by jim později jejich majetek beztak vyvlastněn, ale již za velmi nevýhodných podmínek. Některé farmy se tak mohou ještě pár let držet, ale ty vybrané by měly ukončit podnikání během několika let.

Do roku 2030 by již neměla fungovat žádná farma v oblasti Natura 2000, stejně jako mnoho živočišných farem i mimo tyto oblasti.

Finanční novinář Arno Wellens vysvětluje: „Myšlenka Green Deal je menší produkce, vyšší ceny a tím i potravinová nejistota. Zastavený farmář by proto neměl najednou začít vyrábět jídlo jinde v Evropě, proto tento zákaz zaměřený profesně.“

Poslanec Wybren van Haga (BVNL) říká: „Kulka přichází přes klimatickou náboženskou církev: ,divoce atraktivní‘ vykupování farmářů může začít. Obětí jsou naši podnikatelé, ekonomika a potravinová bezpečnost. A ty zaplatíš účet.“

„Vykoupíme farmáře, kteří však ve skutečnosti chtějí pokračovat v hospodaření, za bizarní částku. Naprostá pitomost,“ řekl Van Haga PowNed.

„Zelená z Bruselu na vykoupení farmářů. Žádné závazky. Takže údajně žádné nucené výkupy. Ne, vše dělají tak, že se automaticky zastavíte. Tedy bez velkých peněz a hotovosti pro finanční úřady. A přiznejme si to. Dusík je jen zástupný důvod,“ říká chovatel krav a majitel mléčné farmy Gerrit Wermink.

Tolik poslední zprávy z Holandska. Protože za vším stojí EU, lze předpokládat, že  nucené vykupování bude pokračovat po celé EU. Ostatně, podobné zprávy se již objevily třeba z Německa, Španělska a Rakouska.

Holandsko je první především proto, že jde o zemědělskou zemi, farem je tam tedy mnohem víc než kde jinde. I proto na likvidaci zemědělství potřebují více času.

Všichni zemědělci by se tak měli přesvědčit, zda nepodnikají v EU vytyčené oblasti Natura 2000 nebo její těsné blízkosti. Tam se totiž vykupují všechny farmy – jak s živočišnou, tak s rostlinnou produkcí.

Živočišné farmy jsou pak vykupovány i mimo uvedené oblasti, protože EU nás chce postupně převést na konzumaci hmyzu a umělého masa, mléka a vajec…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Likvidace holandských farmářů: EU zakázala, aby se přestěhovali do jiné země EU, musí své podnikání úplně zrušit

 1. Rusko ponuklo burom z Juhoafrickej republiky dvojnasobne uzemie zadara ak sa prestahuju k nim a mozu pokracovat v polnohospodarstve, kedze „doma“ ich cernosi lovia ako bazanty…. nech holandania oslovia Putina a vytvoria novy raj na zemi ako naraznik s finskom alebo tam kde bola ukrajina, momentalne uvazujem este o tom zduchnut do madarska k balatonu ako spusta nemcov, ale rusko by bola alternativa az amici zmenia EU na Bejrut….

  1. Šefčovič – treba zabiť. Jourová – treba zabiť. Timmermans – treba zabiť. Lajnová – treba zabiť. Dombrovskis – treba zabiť. Atď.,atď. Tieto neľudské fašistické beštie musia byť povraždené moslimami po dobytí Európy islamom čo najskôr.

  2. Fašistické a iredentistické Maďarsko, už dávno plné Ukrošov a iných migrantov z celého sveta /dennodenne pribúdajú ďalší/, ani náhodou neodporúčam. To potom radšej Bielorusko. Rusko až potom, čo sa podarí vyhnať zradcu Putina z Kremľa.

 2. Čtvrtá říše v podobě tzv EU vzkvétá, nacizmus se rozvíjí plným tempem, jen čekám kdy EU vyčlení eura na obnovení koncentračních táborů a a kdy IG Farben začne dodávat jemné koupelové mýdlo značky Ziklon B.

 3. veď v Holandsku boli voľby a vyhrala strana, ktorá bola proti vyvlastňovaniu fariem, či už aj tá otočila ako tá talianska špina Meloni?
  Ešte možno Holanďania majú nádej, ak by si na jeseň v referende odhlasovali vystúpenie z EU….
  Inak tí holandskí poľnohospodári sú určite pracovití, ale to sú aj naši, maďarskí, bulharskí, ….. ale brali také dotácie z EÚ, že ich nadprodukcia ničili poľnohspodárov v bývalom ostbloku. Skoro ma trafil šľak, keď som pred 2 rokmi na vrchole v Bulharsku v supermarkete našla holandské papriky a paradajky!!!
  Keď si nasťahujú do Holandska ešte viac inžinierov z Afriky, som zvedavá, kto bude udržiavať holandské hrádze – vyše 1/3 územia je pod hladinou mora.

  1. To byly ovšem jen regionální volby, vláda je stále stejná – tedy premiérem je Rutte. V regionálních volbách vládní strany zcela propadly, ale to je Holanďanům k ničemu. Změnit to můžou nejdřív za rok u eurovoleb a pak za další dva u parlamentních voleb. Samozřejmě ideální by bylo, kdyby si odhlasovali NEXIT. Nálada tam na to je…

 4. Vystoupení z EU je nutností, nelze nevidět, že nás chce EU zničit. To, co se děje v Holandsku, se brzy může dít i u nás. EU ničí drobné a střední zemědělce s cílem nám diktovat, co máme jíst a co ne. Jedno je jisté, zdravé potraviny to nebudou. V zájmu zachování svého zdraví je pro nás nutností podporovat drobné a střední zemědělce.

 5. I presto ze byla nase republika protiustavne, protizakonne a bez vule lidu bez referenda rozdelena jsem pro okamzite spojeni cechu a bratru slovaku! Protoze v EU je Cesko jako firma s.r.o. Ltd a Slovakia jako akciova spolocnost!! CRFR nikdy nebyla v EU ani v NATO!!! Vlastizradce a vsechny jejich poskoky fyzicky zlikvidovat ted hned okamzite!!! Vojenske soudy v primem prenosu!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout