EU bojuje proti homofobii propagací muslimského hidžábu (obrázek)

EU bojuje proti homofobii propagací muslimského hidžábu (obrázek)

Islám a LGBTQI jsou vzájemně zcela nekompatibilní, což je ostatně patrné v obohacovaných zemích na stále více útocích na tuto „duhovou,“ systémem extrémně protěžovanou komunitu.

V některých islámských zemích stále existuje trest smrti za homosexualitu a v mnoha dalších je mnohaleté vězení, které však jen málokterý homosexuál přežije.

Jisté je, že po převzetí evropských zemí bude totéž zavedeno i napříč Evropou a EU již nyní otevřeně prezentuje ty, kdo budou za nějakou dobu létat střemhlav ze střech nejvyšších budov.

Na obrázku níže můžete vidět jak je to s homosexualitou ve světě. Jen tam, kde je zelená, není trestná, v ostatních trestná je, trest smrti je v tmavě zvýrazněných zemích (mapka není příliš aktuální, nyní je trest smrti také v Somálsku a Ugandě, tvrdé tresty nedávno zavedli i v Indonésii).

Nyní přišla aktivistická EU s další LGBTQI propagandou, za kterou nejlépe vypovídá samotný obrázek, který podle EU zobrazuje evropské LGBTQI.

Na obrázku tak opět názorně vidíte, jak si EU představuje Evropany. Muslimka v hidžábu – tedy muslimka praktikující – je mezi ostatními jako pěst na oko. Skutečná muslimka to jistě není, protože podpora homosexuálů je s islámem zcela neslučitelná.

takto si EU představuje mladé Evropany

 

Obrázek výše, na kterém najdete snad jen dva původní Evropany, nám jasně ukazuje, kam EU směřuje. A není to žádná náhoda. Nedávno EU vyzvala evropskou mládež, aby se podílela na „lepší EU“ s tímto obrázkem:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “EU bojuje proti homofobii propagací muslimského hidžábu (obrázek)

  1. Každý správny európsky vlastenec, t. j .taký, ktorý nepodporuje Izrael a jeho zločiny ani členstvo v EÚ a NATO, by mal schvaľovať tvrdé tresty vrátane trestu smrti za homosexualitu či drogy /aj tzv. mäkké/ v islamských krajinách. Čím nechcem naznačiť, že si ich prajem aj na Slovensku, len ma poburujú snahy čo najviac znížiť tresty pre dílerov, pedofilov, lupičov, zlodejov či konzumentov drog a naopak ich zvýšiť pre tzv. pravicových extrémistov /napr. kritikov homo- a transfašizmu/. Pravdaže, zavedenia tvrdej šaríe v islamizovanej Európe sa už neviem dočkať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *