Dr. David Martin: „Byla to biologická válka proti lidstvu“ (video)

Dr. David Martin: „Byla to biologická válka proti lidstvu“ (video)

Jak jistě víte, tak nedávno proběhl na půdě europarlamentu Mezinárodní summit odpůrců covidových restrikcí i genových injekcí, kteří upozornili nejen na škodlivost experimentálních látek, ale i na to, kdo za vším, co se v posledních několika letech dělo, stojí.

Na debatě vystoupilo mnoho známých tváří, v posledních letech cenzurovaných, i když měli v mnohém pravdu,

Několik videí z této debaty vedené členy europarlamentního covidového výboru, jste zde již mohli shlédnout. V dalším hovoří mnohým z vás dobře známý dr. David Martin, který říká, že šlo o biologickou válku.

„Covid-19 byla biologická válka proti lidstvu. Byla to loupež. Příroda byla unesena. Věda byla unesena,“ řekl mimo jiné Martin.

Jedná se o největší zločin, který kdy americká vláda spáchala. Dokumenty předložené dr. Martinem ukazují, že Covid-19 byl záměrně vypuštěn americkou vládou ve Wu-chanu s cílem vyvolat pandemii, aby obyvatelstvo přijalo „vakcíny“ Big Pharmy.

Více si můžete poslechnout ve videu (anglicky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Dr. David Martin: „Byla to biologická válka proti lidstvu“ (video)

  1. Porad stejna pisnicka, tupa masa lidi podporila pricinu a ted resi nasledek, krucinal kdy se uz ponauci ze svych chyb tahle nadrazena rasa, ktera imituje skutecnou inteligenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout