Generální tajemník OSN Guterres chce po razii ochránit německé klimatické extremisty

Generální tajemník OSN Guterres chce po razii ochránit německé klimatické extremisty

V Německu jsou běžně vůči ekoteroristům velmi benevolentní, často jsou postiženy spíš jejich oběti, jimž blokují dopravu, než samotní klimatičtí extremisté.

Pomineme-li nemalé materiální škody, tak v Německu již došlo i k nejméně jednomu úmrtí způsobenému právě klimatickou blokádou silnic.

O dalších možných úmrtích způsobených blokováním sanitek se zatím spekuluje, neboť nelze dokázat, zda by dotčení přežili pokud by sanitka dorazila včas. Pravděpodobné však je, že i některá další úmrtí jim jdou na vrub.

Nicméně klimatičtí šílenci se účastní i mnoha dalších akcí, mimo jiné také sabotáží ropovodu.

Právě  tyto útoky na důležitou německou infrastrukturu byly důvodem nedávné žaloby, která vedla k rozsudku, v němž se potvrdil verdikt soudu nižšího stupně: Poslední generace je zločineckou organizací.

V domovech ekoteroristů došlo k policejním raziím, což již odmítl akceptovat i jeden z těch, kdo celou klimatickou hysterii podněcují…

Bavorské vyšetřovací orgány provedly razii v domovech členů „Poslední generace“. Obvinění je o to pikantnější, že byli obviněni z vytváření „zločinecké organizace“ zaměřené na páchání zločinů.

Dary ve výši více než 1 milionu eur pro klimatické extremisty byly také zřejmé.

Generální tajemník OSN Antonio Guterres není vůbec spokojen s opatřeními právního státu proti radikální odnoži klimatické sekty: ochranitelsky se jich zastává a podporuje je.

Obvinění ze založení „zločinecké organizace“ směrem k politickým skupinám je dvousečná zbraň. Může být použito jak proti ekoteroristům, tak proti disidentům.

V Německu existuje nebezpečí, že toto právní aktivum bude zneužito i proti skutečným kritikům systému. Na druhé straně se případ „klimatických lepidel“ liší v tom, že nezákonné akce jsou ve skutečnosti nedílnou součástí jejich prezentací.

A to od nebezpečných silničních blokád, v jejichž blízkosti se záchranáři již mnohokrát nemohli dostat k pacientům, kteří později zemřeli, až po útoky na umělecká díla a útoky na zařízení ropného průmyslu.

Činy „poslední generace“ nejsou triviálními přestupky. Kromě toho již klimatičtí šílenci pohrozili, že paralyzují dopravu celých měst a sabotují dodávky energie přerušením potrubí.

Také navrhují zrušit volby ve prospěch založení „sociální rady“ složené z pečlivě vybraných lidí, která by měla být schopna zavádět tvrdá donucovací opatření pod rouškou změny klimatu.A to se shoduje s plány globalistů.

Na Světovém klimatickém summitu v Egyptě i na výročním zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu vyzval generální tajemník OSN Antonio Guterres k radikálním pravidlům, omezením a zákazům k dosažení posvátných klimatických cílů.

Na akci pořádané mozkovým trustem architekta „Velkého resetu“ Klausem Schwabem  také prosazoval myšlenku částečné cenzury kritických hlasů v sociálních médiích. A to zejména těch hlasů, které nejsou v souladu s hlásáním klimatické apokalypsy.

Skutečnost, že „pěšáci“ této nucené „transformace“ mají nyní problémy se zákonem, nevyhovuje šéfovi OSN. A tak se za ně mocný globalista  ochranitelsky postavil.

Prostřednictvím svého mluvčího Stéphana Dujarrica řekl:

„Klimatičtí aktivisté – vedení morálním hlasem mladých lidí – pokračují v prosazování svých cílů i v těch nejtemnějších dnech. Je třeba je chránit a my je nyní potřebujeme více než kdy jindy. Ve skutečnosti byli v klíčových okamžicích nápomocni při přesvědčování vlád a obchodních vůdců, aby dělali mnohem více,“ řekl Dujarrica a ospravedlnil souhru mezi „aktivisty“ a elitami.

Je tedy docela možné, že vyšetřování nyní, kdy  Guterres drží nad klimatickými extremisty ochrannou ruku, předvídatelně vyšumí do ztracena.

Koneckonců, kdo by si chtěl zahrávat s všemocnou OSN, která se staví za ty prvky agendy, které léta prosazuje  jako součást rekonstrukce světa pod nadvládou elit?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Generální tajemník OSN Guterres chce po razii ochránit německé klimatické extremisty

  1. Gutieres je jeden s těch největších Zmrdu co chce celou Evropu zředit všemi těmi Abduli, Ahmedy, Mohamedy, Fatim začni u sebe Gutieresi nastěhuj k sobě cele Pakistanske a Afghanske rodiny a bezdaky a povinně ty Zmrde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *