Brusel se ptá mladých Evropanů: „Chcete usnadnit vstup do Evropy migrantům?“

Brusel se ptá mladých Evropanů: „Chcete usnadnit vstup do Evropy migrantům?“

EU se nyní zaměřuje na mladé lidi. To se děje v době, kdy ve stále více zemích EU volí prvovoliči z řad původního obyvatelstva protestní strany, které chtějí uzavřít hranice a vystoupit z EU.

Nicméně stále je zde dostatek zemí, kde zatím indoktrinace mládeže funguje docela dobře, v čemž je ostatně naše roky tvrdě indoktrinovaná mládež názorným příkladem.

Nyní EU oslovuje mladé lidi a na stránkách, které jsou určeny právě evropské mládeži, se ptá, zda si mladí přejí zpřístupnit Evropu tak, aby do ní mohl vstoupit kdokoli, kdo má o to zájem.

EU se tak ani nijak netají svojí hlavní úlohou, kterou je výměna evropských obyvatel a islamizace našeho kontinentu.

Na stránkách věnovaných mládeži EU uvádí:

Příliš přísné hraniční kontroly nutí migranty obrátit se na  převaděče, což poškozuje jak je, tak právo EU.

Bezpečnost na hranicích EU je samozřejmě životně důležitá. Zejména v jižním Středomoří je situace na hranicích nepřijatelně nestabilní.

Migranti a žadatelé o azyl však nejsou nepřítelem EU. Jsou to prostě zoufalí lidé, kteří se snaží získat lepší život. Namísto toho je třeba udělat více pro boj proti úspěchu pašeráckých mafií u jižních sousedů EU.

Toho lze dosáhnout posílením diplomatické a vojenské přítomnosti v těchto oblastech, ale to bude jen do určité míry. Mnohem lepší by bylo motivovat migranty ke vstupu do EU  legálními cestami. EU by měla migrantům usnadnit přístup do členských států jinými prostředky než převaděčstvím.

Azylové řízení je v současné době dlouhé a neprůhledné. Mělo by být urychlené a transparentnější. Přístup k legální migraci by se mohl zlepšit vytvořením většího počtu migračních středisek v zemích původu, což by umožnilo zahájit cesty migrace bez nutnosti nebezpečných nelegálních cest.

Migranti by měli mít možnost požádat o víza pro právo pracovat a získat bydlení a pracovní smlouvy ve svých zemí původu a poté se bezpečně přestěhovat do EU. Nabídka pravidelné migrace je odpovědí na srdcervoucí obrazy ze Středomoří.

Pro ty, kteří jsou již v hostitelských zemích, by měly být optimalizovány podmínky během čekání na potvrzení azylového statusu. Azylové řízení by také mělo být přístupnější, méně byrokratické a méně zastrašující. Jakákoli diskriminace v těchto procesech by měla být odstraněna.


Tolik výzva genocidní EU, která se ani nijak netají tím, že hledá cesty, jak dostat co nejvíc džihádistů do Evropy. Řečem o potřebných chudácích, kteří jen hledají lepší život, snad věří jen úplný idiot.

Takto například vypadal vděk poté, co se dotčený černoch  vylodil  v Itálii:

A stejně tak  džihádisté na následujících videích, připluvší na italskou pláž, neděkují Evropanům, ale Alláhovi, v jehož jméně si hodlají Evropu převzít:

Ovšem zatímco Itálie nadále vítá invazní vojáky úplně stejně, jako když byli socani u moci,  Řecko koná přesný opak toho, co žádá EU. Níže můžete vidět, jak členové řecké pobřežní stráže odstrkují loď plnou Somálců, kteří plují z Turecka, ale podobně jsou odmítány i jiné lodě s muslimskými kolonizátory, kteří se snaží dostat do Evropy.

Dne 11. dubna bylo na ostrově Lesbos 12 ilegálů zavřeno v dodávce a později nahnáno na motorový člun a přemístěno na plavidlo řecké pobřežní stráže, odkud byli poté vypuštěni na člunu uprostřed Egejského moře s tím, že se mají vrátit do Turecka.

Nakonec připomínám, že nedávno v EP schválený migrační pakt EU obsahuje vše, co se uvádí výše v pamfletu, kterým se Brusel obrací na mladé. Z mladých si tak spíš dělá legraci, neboť se je ptá na něco, o čem je dávno rozhodnuto. A i kdyby byli mladí proti (což je i znát na reakcích), tak by to pro EU vůbec nic neznamenalo.

Názory původních obyvatel Evropy totiž ty, kdo o osudu našeho kontinentu rozhodují, ani v nejmenším nezajímají…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Brusel se ptá mladých Evropanů: „Chcete usnadnit vstup do Evropy migrantům?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *