Na Floridě si došlápli na pedofily: Za znásilnění dítěte trest smrti

Na Floridě si došlápli na pedofily: Za znásilnění dítěte trest smrti

Zatímco ve většině západního světa spěje pedofilie „salámovou metodou“ směrem k legalizaci, Florida jde jako obvykle proti proudu a přitvrzuje jak se dá.

Nový zákon má nejen pojistit trestnost pedofilie na území Floridy, ale znásilnění dítěte se nyní dokonce bude trestat smrtí. To jistě mnoho potenciálních násilníků od jejich choutek spolehlivě odradí.

Vše je samozřejmě pojištěno tak, aby nebyl odsouzen partner nějaké nezletilé 16leté puberťačky, ale aby zákon skutečně zacílil na  pedofily, kteří znásilňují malé děti.

Floridští zákonodárci tento týden schválili dva zákony, které by umožnily popravu dětských násilníků.

Floridská sněmovna včera schválila HB1297, návrh zákona, který umožňuje trest smrti pro násilníky dětí mladších 12 let bez jednomyslnosti poroty.

Navrhované opatření, podporované republikánkou Jessicou Bakerovou, by vyžadovalo hlas pouze 8 porotců z 12, aby bylo možné schválit trest smrti pro lidi, kteří se dopouštějí sexuálního násilí na dětech.

Pokud by trest smrti doporučilo méně než osm porotců, obžalovaní by byli odsouzeni na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.

Senát má hlasovat o své verzi zákona, SB 1342, v úterý.

Tato legislativa by změnila precedens, který vyžaduje jednomyslné verdikty pro popravy, a učinila by z Floridy čtvrtý stát, který nevyžaduje jednomyslnost poroty.

Bakerová uvedla, že doufá, že návrh zákona vyprovokuje Nejvyšší soud USA, aby přehodnotil svůj postoj k této otázce a umožnil popravu obžalovaných, kteří byli shledáni vinnými ze znásilnění dítěte.

„Znásilnění dítěte je úmyslný, metodický čin,“ řekla. „Nestane se to náhodou.“

Senátorka Lauren Booková, která se jako malé dítě stala obětí znásilnění, podrobně popsala svůj boj s traumatem, které utrpěla před desítkami let.

„Neexistuje žádná promlčecí lhůta, po kterou oběť přestane trpět. Je to doživotní trest, který se uděluje malým dětem,“ řekla Booková. „V tomto návrhu zákona mluvíme o nejmladších dětech. Byla jsem jedním z těch dětí.“

Opatření nyní míří do Senátu.

Florida bude mít nejnižší hranici trestu smrti v zemi poté, co guvernér Ron DeSantis podepíše legislativu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Na Floridě si došlápli na pedofily: Za znásilnění dítěte trest smrti

  1. skvěle 👍 a aspon nám to da přiklad jak se to da dělat ale upřímně doufám že přijde den kdy všechny ty Globalistické zrudy jednou bude lidstvo soudit před mezinarodnim Tribunalem a Zrudy typu jak Billa Gatese, Antoniho Faučiho, Klause Schwaba,Buzny Harariho a stejně tak aby došlo i na ty co se skryvaji jako Rothschildove a Rockefeleři snad se i jednou dozvime proč prosazuji NWO a co je k tomuhle všemu vede že jej skutečně chtějí nastolit trest smrti se musí vratit aby platil pro všechny nemocné psychopaty na světě ten co prosazuje Globalistickou agendu at už politik nebo ti co se skryvaji ve svych vilach a panstvych by měli byt popraveni jako ti nejhorší strujci Teroru vuči lidstvu

  2. Me udivuje tech 12 let, proc zrovna ta dvanactka. Pri ockovani, od 12 a stale jen 12roku. Po dohledani jsem zjistila, ze u zidu je 12ti lete devce a 13ti lety chlapec dospeli. U nas jsou to jeste deti, ktere chodi do skoly a neni je mozne trestne stihat i kdyz vrazdej. Nevim, jak je to u muslimu, ale tam taky starej dedek si veme desetiletou. Zakony nejsou v Evrope pro vsechny stejne a to je chyba.
    Decka se znasilnuji odjakziva, ovsem dnes se zabiji pri kabalistickyh ritualech a pro velmi drahou medicinu – adrenochrom.

  3. no aj keď to je nedokonalé, ale výsledok je jasný, trest smrti- a je jedna z najvyšších spravodlivosti. trest smrti bude musieť biť daný do celého sveta. A je mi ukradnuté že títo psychopati z vlád, to neprimajú. Sami pôjdu pod. A obzvlášť Vatikán, EU atď. Uršula lezna pedofilka, vrahiňa, Lucifer Bergoglio, buzerant, pedofil, vrah. A ich dve dcéry Ahola, Aholiba, deto. No nesmieme zabudnúť na LGBTI…. títo sú jasný. Preto rýchlo zrušili trest smrti, s odôvodnením, vraj je nehumánna. Ale humánne je u nich, genocída narodov, vraždy, znásilnenia, zlodejina(okrádať druhých), privlastňovať si čo nieje ich, jak z písma tak svetsky atď, atď. No a ich súdy sú tiho dôkazom ich zvrátenosti. Je jasné, že aj nahováranie dieťaťa na sex je trest smrti. A nepomôže im vraj dobrovoľne išla 😅, alebo sama to chcela. Ako aj ten kto nahovára na sex aby išla s iným,pre svoje obohatenie alebo vykonštruovaný podvod k vydieraniu ako to robia práve Uršula peklo2 a jej muž lucifer Bergoglio.

    1. Trump beda tebe aj tvojej buzeranskej rodinke. Uvidíme ako sa budete krútiť. Nič ti nepomôže. Pripravovať na mňa vraždu a tie podvody s pedofilkami. To ste si riadne zavarili. vsetky pôjdu a ti Trump ako prvý

    2. přesně tak jen at těm zrudam spadne na hlavu čepel Gilotiny nic jineho si takové zrudy ani nezaslouži nic nebudí větší strach než že těm největším zrudam bude odnata hlava od těla co bych dal za to abych viděl ty jejich ksichty jak jim jsou připoutany jejich hlavy na Gilotinu jak by se u toho tvařili Zmrdi typu Klause Schwaba, Buzeranta Harariho, nácka Zelenského, válečné štváče jako Stoltenberg, zrudy jako Ivan Bartoš co chtějí pachat skrze Gender genocidu na dětech, Zmrda Fialu Zmrda cenzorského Rakušana s Věrou Jourovou tu piču Černochovou a Pekarovou a mnoho a mnoho dalšícj Zrud jen at ulice nasakne krvi všech Zrud i kdyby se měli hlavy sekat tydny ještě by se mohli dělat zapisi na směny od kolika do kolika ktery kat usekne hlavu jakemu Zmrdovi a aby nikam neutekli doveze je na popravu ozbrojena armáda ve velkých dodavkych no a že by to šlo inspirace je velka ještě bych těm Zmrdum oddělil hroby od obyčejných lidi at jejich temné duše nemusi strašit duše nevinnych lidi

  4. Najznámejší pedofil sveta Cristiano Ronaldo sa rozhodne nemusí obávať,že ho v Saudskej Arábii za jeho zvrátené sklony odsúdia… keď už ,tak potom jeho formálnu partnerku napr. za nenosenie burky či nepovolené opustenie cudzineckého geta. Som si istý,že deti mu dodáva priamo jeho klub a že ich kradne odporcom režimu, resp. cudzincom ,ktorí sa dostali do konfliktu s kráľovstvom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *