Šéf německého hotelu zakázal vstup všem Zeleným

Šéf německého hotelu zakázal vstup všem Zeleným

Jistě jste již zaznamenali, že v Německu došlo k odstávce definitivně posledních jaderných elektráren. Německo se tak nyní stává zemí závislou na větrnících a solárních panelech. A samozřejmě také na energii od svých sousedů.

To přirozeně rozlítilo mnoho tamních občanů, kteří ihned uspořádali protestní akce. Ty se konaly po celém Německu a podle všeho se ještě budou konat i další demonstrace.

Například takto se protestovalo v Berlíně:

Navzdory odstavení posledních tří jaderných elektráren v Německu oslavili Přátelé jaderné energie v Berlíně návrat špičkových technologií.

Nicméně jistý provozovatel hotelu a restaurace si zvolil sobě vlastní formu protestu…

V sobotu byly odstaveny poslední tři jaderné elektrárny v Německu. Odpůrci jaderné energie – na rozdíl od jejích podporovatelů –  pořádali na oslavu večírky.
Ale Wilhelm Meschede, majitel hotelu „Bigger Hof“ a restaurace „Platzhirsch“ z Olsbergu (Hochsauerlandkreis), měl při rozhodování o vládě semaforu docela jasno.
Na Facebooku směřoval svůj hněv směrem k federálním politikům Zelených.
„Kvůli odstavování našich jaderných elektráren všichni federální Zelení mají od nynějška zákaz vstupu do nemovitostí a restaurace Platzhirsch! Nechceme, aby si zahřívali zadky na náš úkor.“
Na internetu získal Meschede hlavně podporu, objevily se například tyto reakce: „Bravo. Velmi dobré rozhodnutí. Podporuji to na 100%“ Nebo: „To je oznámení. Palec nahoru.“
Objevilo se i několik nesouhlasných hlasů, ale ty byly ve značné menšině.
To ostatně odpovídá i celkové náladě v Německu. Podle průzkumů šest z deseti respondentů (59 procent) považuje odklon od jádra za špatný, jeden ze tří (34 procent) za správný.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

One thought on “Šéf německého hotelu zakázal vstup všem Zeleným

  1. Teraz by mali ludia zatlacit na zelenych a trvat na tom, ze v takomto pripade treba byt charakterni a zakazat dovoz akejkolvek elektriny nevyrobenej veterne alebo slnecne! A potom by si mal zvysny narod vychutnat EKO podvod a premysliet si koho budu najblizsie volit, ci opat zdrogovanych zelenych tupcov!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout